Neler Yeni

Lol Tr Server problemi...

10urk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Onur kır
Leauge of legends tr Server oynatmayın oynamayın mid koridoru oynuyorum jungle gelmiş farm yapıyo karşı mid e ölüp(katiyen) level ve altın farkı yapıp kasmamı enggelliyo tüm maç böyle yaptı ulan dedim bu maç güzel geçerde rahatlarım dedim bu seferde jungle oldum ejder kesiyom adc lux kule altına kaçacağına üstüme üstüme geliyo ejderde gitti luxta öldü bende sonuc 1.0=0 oynamayın oynatmayın içimi dökmek istedim sinirden uyuyamıyorum Allaha emanet olun

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Sadece TR oynadığın için mi sadece TR sunucusunda olduğunu düşünüyorsun bu olayların?

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
bu sorunu herhangi bir sunucuya geçtiğinde de yaşayacaksın maalesef değişen tek şey dil oluyor.

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,155
İsim
Yusuf Karakaya
Bunlar sadece TR de değil çoğu sunucuda oluyor ama genelde düşük levelde oluyor, ben hayatsız olduğum için 452 levelim mesela ve 300 lvden sonra böyle insanlarla daha az karşılaşıyorsun

şahin doğan

80+ Platinum
Bunlar sadece TR de değil çoğu sunucuda oluyor ama genelde düşük levelde oluyor, ben hayatsız olduğum için 452 levelim mesela ve 300 lvden sonra böyle insanlarla daha az karşılaşıyorsun
Level ile alakası yok. Rank ile ilgili bir durum.

Top Bottom