Neler Yeni

Lol'de birden fps düşüşü

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Aytekin
Dostlar urf gelmiş diye LoL'e gireyim dedim. İlk oyunun başlarında sorun yoktu fakat 2-3 dk sonra bir baktım benim fps 400'lerden 100'e düştü ve ekran sanki 30 fps gibi kasmaya başladı. Kapatıp açtım düzelmedi. Pc'yi kapatıp açınca düzeldi fakat oyunun ortalarına doğru yine aynı şey oldu. Driver vs baktım sorun yok güncelledim her birini. Zaten diğer oyunlarda problem yok bi LoL'de oluyor. Çözümünü bileniniz varsa yardım edebilir mi? Teşekkürler.

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Godric
Valla bende oyuna girdiğimde 600-650 fps alıyorum ama başlayınca 300'e düşüyor.Kasması sıkıntı, oyunu bi' onarmayı deneyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,760
İsim
Murat Orhan
Dostlar urf gelmiş diye LoL'e gireyim dedim. İlk oyunun başlarında sorun yoktu fakat 2-3 dk sonra bir baktım benim fps 400'lerden 100'e düştü ve ekran sanki 30 fps gibi kasmaya başladı. Kapatıp açtım düzelmedi. Pc'yi kapatıp açınca düzeldi fakat oyunun ortalarına doğru yine aynı şey oldu. Driver vs baktım sorun yok güncelledim her birini. Zaten diğer oyunlarda problem yok bi LoL'de oluyor. Çözümünü bileniniz varsa yardım edebilir mi? Teşekkürler.
Hocam alt tab atıyorsan oyundayken fps 30a sabitleniyor bende de ayni klasik lol sorunları. Oyun içinde çözünürlüğü değiştir sonra eski haline getie düzeliyor ama yine alt tabda bozuluyor

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Aytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam alt tab atıyorsan oyundayken fps 30a sabitleniyor bende de ayni klasik lol sorunları. Oyun içinde çözünürlüğü değiştir sonra eski haline getie düzeliyor ama yine alt tabda bozuluyor
Kral alt tab atmadan oluyor ve işin garibi fps düşüşü olduktan sonra alt tab çalışmıyor. Sanki oyun arka planda çalışıyor gibi fps alıyorum.

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Deniz Göksu
Bende de oluyordu 3. parti uygulamaları kaldırdım (Blitz,Senpai vb) düzeldi eğer vaersa kaldırıp dene dostum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,736
Üyeler
156,516
Son üye
EnDLess0034
Top Bottom