Neler Yeni

lolde kadın düşmanı ilan edildim

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
geçen jungle master oynayaım dedim. midde irelia vardı. iki defa irelia yardım etmedi diye öldüm ve üstüne bana küfür etti .d ondan sonra bende oyunu satıp mide ve soloya kill vermeye başladım ve dedimki. irelia benden özür dileyene kadar feede devam. sonra irelia şu mükemmel cümleyi yazdı .D 'bu ülkede kadına özür diletiyolarya helal olsun size ' iki takımda bastı orda kahkahayı zaten. neyse oyun sonlarındada şu harika cümleyi söyledi .d 'yolda bir kadın tecavüze uğrasa bu master gibiler dönüpğ bi kere bakmaz' la ne alaka ne alaka daıfhgıdhagkdfa sonra bende tecavüzcü birisi olarak suçlarımı saymaya başladım.
adam kaçırma
gasp
araba hırsızlığı
uçak hırsızlığı
ikiz kulelere saldırı
goraya dev alev topu gönderme
vs vs.

kısacayı kadın düşmanı ilan edildim ve takmadım hiç. sizinde böyle saçma bir anınız var mı .d ?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
geçen jungle master oynayaım dedim. midde irelia vardı. iki defa irelia yardım etmedi diye öldüm ve üstüne bana küfür etti .d ondan sonra bende oyunu satıp mide ve soloya kill vermeye başladım ve dedimki. irelia benden özür dileyene kadar feede devam. sonra irelia şu mükemmel cümleyi yazdı .D 'bu ülkede kadına özür diletiyolarya helal olsun size ' iki takımda bastı orda kahkahayı zaten. neyse oyun sonlarındada şu harika cümleyi söyledi .d 'yolda bir kadın tecavüze uğrasa bu master gibiler dönüpğ bi kere bakmaz' la ne alaka ne alaka daıfhgıdhagkdfa sonra bende tecavüzcü birisi olarak suçlarımı saymaya başladım.
adam kaçırma
gasp
araba hırsızlığı
uçak hırsızlığı
ikiz kulelere saldırı
goraya dev alev topu gönderme
vs vs.

kısacayı kadın düşmanı ilan edildim ve takmadım hiç. sizinde böyle saçma bir anınız var mı .d ?
Ğ

Ulrinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Efe Erdem Sevinç
kanka maça girdim ilk ben mid yazıp yone seçtim jungle seçen arkadaşlar dedi mide değil solo gidiyosun sen dedim ?????
dediki sevgilim oynuyr olm dedim wt* zorla mide gittim maç boyu 1 kez bile gang gelmedi

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Hayatımda 1-2 kez LoL anca oynamışımdır. Onda da bilmeden bizim takımda oynamak istediği hero'yu almışım. Bu yüzden bütün oyun boyunca aileme küfretti. O günden sonra da zaten LoL falan oynamadım.

Bir de oyun botlara karşıydı :D Ciddi de değildi.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey

Ulrinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Efe Erdem Sevinç
Hayatımda 1-2 kez LoL anca oynamışımdır. Onda da bilmeden bizim takımda oynamak istediği hero'yu almışım. Bu yüzden bütün oyun boyunca aileme küfretti. O günden sonra da zaten LoL falan oynamadım.

Bir de oyun botlara karşıydı :D Ciddi de değildi.
Reis rapor etseydin keşke

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,659
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı birde biraz ekg biliom
DAlga geçmişler veya trolldürler. Hangi beyinli ileri zekalı bunu söyler? :LOL::ROFLMAO:😂 🤭
1611402956638.png

Aklıma bu geldi. XD

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,930
Üyeler
138,446
Son üye
offdeniz
Top Bottom