Neler Yeni

Lord PC dolandırıcı mı ?

adar-cmd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Adar
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Amerikan kolluk kuvvetleri.
Arkadaşlar Lord PC'nin videolarını incelediğimde aşırı bir clickbait gördüm. Neden mi gelin örnek vereyim.
Not : bu kendi görüşüm nedenlerini yazdım alta okuyup sizde kendi görüşlerinizi yazarsanız sevinirim belki aramızda bu konu hakkında bilgi dahini kişiler vardır.

Şu videosunda twitch yayıncısı Eda için sistem önerdik yazıyor ama videonun thumblain ( nasıl düzgün yazılıyor bilmiyorum o yüzden kusura bakmayın ) google a güzel kız yazıp resimlerden birini kırpıp eklemiş gibi videonun içine girdiğimde bir yorumun ss ini alıp kırpmış ama isim yerini de kırpmış yorumu atan kişinin ismi de gözükmüyor neyse Eda Karlı için sistem topluyoruz diyor ancak küçük çaplı bir araştırma yaptıktan sonra öyle bir yayıncı olmadığını fark ettim videoda ise Kendine Müzisyen Start sistemini inceliyor.
Sadece bu da değil ağzından çekiliş yapıcaz lafı düşmüyor her videoda söylüyor ve gereklilikleri her söylediği videoda yorum atmak beğenmek ve instagramını takip edip abone olmak ancak hiç bir videoda çekiliş linki vermiyor instagramdan bunu anlattıktan sonra da mesajıma cevap vermedi 20 bin abone özel videosunu da seyrettim biz 7 kere çekiliş yaptık diyor 8 9 kişiye bilgisayar verdik diyor faturamız var diyor ancak fatura dedikleri şey kendi elleriyle hazırladıkları kağıt parçası.

Benim görüşüm böyle umarım sizde kendi görüşğnüzü yazarsınız.

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
1630770485931.png

O yorumdaki ismin gri arka planlı olması için videoyu atan kişinin yazmış olması lazım :D

1630770553110.png

Kendimden örnek vereyim.

1630770612003.png

Veya Orkun Işıtmak'ın bir videosundaki UnlostTV'nin yorumuna da bakabilirsin. Sadece yanında tik var.

rookie27

80+ Gold
Aga sana tamamen katılıyorum ama ben daha önce konu açmıştım az kalsin mahkemelik oluyordum bütün bilgilerimi falan buldu. Konuyu sil derim basın ağrımasın diye yoksa bilgisayarlardan anladığı falan yok videoya bak 4k ekle diyor sanki 4k eklemek çok kolay kronik sorunlu SSD ye süper diyor daha say say bitmez dislike at geç.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Aga sana tamamen katılıyorum ama ben daha önce konu açmıştım az kalsin mahkemelik oluyordum bütün bilgilerimi falan buldu. Konuyu sil derim basın ağrımasın diye yoksa bilgisayarlardan anladığı falan yok videoya bak 4k ekle diyor sanki 4k eklemek çok kolay kronik sorunlu SSD ye süper diyor daha say say bitmez dislike at geç.
dostum olayı özelden anlatır mısın merak ettim de

by-h

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
hamdi patat
Dolandırıcı olduğunu düşünmüyorum sadece çok bilgisi yok ama her geçen gün kendisini geliştiriyor. Çekiliş yaptığıda doğru

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Muhtemelen evet. Böyle 20-30K arası insanlar genelde 9-10 yaşındakileri kanalına toplayıp ücretsiz bir şeyler verdiklerini söylüyorlar, en güzel örneği Limon Kasabası. Discord sunucusunda 300 kişi toplu sövmüştük adama :D

by-h

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
hamdi patat
küfür etmeden saygılı bir şekilde eleştirdiysen konuyu silmene gerek yoktu

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dolandırıcı olduğunu düşünmüyorum sadece çok bilgisi yok ama her geçen gün kendisini geliştiriyor. Çekiliş yaptığıda doğru
Ama neden kendi videosuna yorum atıpta Eda Karlı diyor ki.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,217
Üyeler
156,300
Son üye
Heneepr
Top Bottom