Neler Yeni

Lucifer 5.Sezon 2.Kısım Fragmanı Hakkında Düşünceleriniz Neler?

VorleN

80+ Silver
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Lucifer 5.Sezon 2.Kısım fragmanı çıktı izlemeyenler bu linkten izleyebilirler:

Benim görüşüm 5. Sezona kadar çarpılmadık bu sezonda da çarpılmazsak iyiyiz sizin görüşünüz nedir?

Not: Aşağısı fragman hakkında spoiler içeriyor.

Fragmanı izlediniz mi bilmiyorum eğer izlediyseniz olaylar çok değişik bir hal alıyor tanrı dünyaya geliyor aile yemeği yiyorlar kardeşler arasındaki savaşı durduruyor ve artık emekli oluyor (yanlış duymadınız evet emekli oluyor) lucifer yani bizim şeytanımız Tanrı olmaya karar veriyor ama bu düşünceye sahip olan tek kişi o değil (Kötü ikiz kardeş Michael (Amanediel yokluğundaki baş melek) sizce ne olacak 5. sezonun ikinci kısımında birde tabi 6. sezon dizinin son sezonu olucak sizce orada ne olacak bence bu sezon savaş falan devam edecek 6. sezonda tanrıça geri dönecek diziye benim görüşüm o yönde.

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
3. sezondan sonra berbatlaşan bir dizi benim gözümde. Fragmanı bu kadar geciktirmeseler belki biraz heyecanlanabilirdim. Konu saçma bence.
Chloe hamile bu arada.

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Konusu açılmıştı. Neyse iyiye benziyor bakalım..

Jroxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ömer Kılıç
Tanrının dünyaya gelmesi saçma geldi bana. Ve Michael ile Lucifer'ın aynı kişi olması da saçma geliyor. Farklı bir karakter ortaya çıkabilirdi.

Aldric

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İsmail Efe Aşlamacı
Instagram
ismailefeaslamaci
Steam
LazKafa
Discord
aldric#0053
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Lucifer 5.Sezon 2.Kısım fragmanı çıktı izlemeyenler bu linkten izleyebilirler:

Benim görüşüm 5. Sezona kadar çarpılmadık bu sezonda da çarpılmazsak iyiyiz sizin görüşünüz nedir?

Not: Aşağısı fragman hakkında spoiler içeriyor.

Fragmanı izlediniz mi bilmiyorum eğer izlediyseniz olaylar çok değişik bir hal alıyor tanrı dünyaya geliyor aile yemeği yiyorlar kardeşler arasındaki savaşı durduruyor ve artık emekli oluyor (yanlış duymadınız evet emekli oluyor) lucifer yani bizim şeytanımız Tanrı olmaya karar veriyor ama bu düşünceye sahip olan tek kişi o değil (Kötü ikiz kardeş Michael (Amanediel yokluğundaki baş melek) sizce ne olacak 5. sezonun ikinci kısımında birde tabi 6. sezon dizinin son sezonu olucak sizce orada ne olacak bence bu sezon savaş falan devam edecek 6. sezonda tanrıça geri dönecek diziye benim görüşüm o yönde.
Tanrının emekli olması biraz saçma geldi bana

VorleN

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3. sezondan sonra berbatlaşan bir dizi benim gözümde. Fragmanı bu kadar geciktirmeseler belki biraz heyecanlanabilirdim. Konu saçma bence.
Chloe hamile bu arada.
Senaryosu farklı yerlere gitse de tom ellis oyunculuğu çok güzel sırf onun için bile izlerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konusu açılmıştı. Neyse iyiye benziyor bakalım..
Görmedim..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tanrının dünyaya gelmesi saçma geldi bana. Ve Michael ile Lucifer'ın aynı kişi olması da saçma geliyor. Farklı bir karakter ortaya çıkabilirdi.
Lucifer ve Michael dediğiniz gibi farklı kişi olabilirdi ama muhteşem Tom Ellis oyunculuğu sanki 2 farklı kişi varmış gibi hissettiriyor.

whoamii

80+ Silver
İyice saçmaladılar, ilk sezonlar çok iyiydi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom