Neler Yeni

Lucifer Dizisindeki Lucifer Morningstar Neden Çok Güçsüz?

VorleN

80+ Silver
Arkadaşlar aklıma takıldı Lucifer DC'nin çizgi romanlarından uyarlanarak yapılmış DC & Warner Bross ortaklığı ile çekilmiş bir Netflix dizisi. Çizgi romandaki karakterimizin milyonda biri bile değil Lucifer. Tanrı desen çok boş karakter yapılmış dizide bir çok saçmalık var mesela: Şeytan'ın kurşun yemesi çizgi romandaki lucifer çok hızlıdır asla kurşun gibi bir cisim onun hızına yetişemez sonra çizgi romandaki lucifer'in organları yoktur dizi de ise adamın patır kütür kanı akıyor ve Tanrı nasıl oluyorda bütün gücünü bir oyuncağın içine koyuyor gücü bir tanrıya göre çok az bana göre hiçbir icraatini göremedik. Söyleyeceklerim bu kadar sizin düşünceleriniz nedir?

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Uyarlanarak yapılsaydı neler olurdu neler :D
Onlar da bu şekilde anlatmayı tercih etmişler saygı göstermek lazım.
Kurgusal karakter işte salla

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Arkadaşlar aklıma takıldı Lucifer DC'nin çizgi romanlarından uyarlanarak yapılmış DC & Warner Bross ortaklığı ile çekilmiş bir Netflix dizisi. Çizgi romandaki karakterimizin milyonda biri bile değil Lucifer. Tanrı desen çok boş karakter yapılmış dizide bir çok saçmalık var mesela: Şeytan'ın kurşun yemesi çizgi romandaki lucifer çok hızlıdır asla kurşun gibi bir cisim onun hızına yetişemez sonra çizgi romandaki lucifer'in organları yoktur dizi de ise adamın patır kütür kanı akıyor ve Tanrı nasıl oluyorda bütün gücünü bir oyuncağın içine koyuyor gücü bir tanrıya göre çok az bana göre hiçbir icraatini göremedik. Söyleyeceklerim bu kadar sizin düşünceleriniz nedir?
Bende izlemeyi düşünüyorum tavsiye edermisiniz

Besim Tibuk

80+ Gold
Chloe yanında iken kanıyor çünkü bu da chloe'yi sevdiğinden.
Normal halinde olaydı saçmalıktan ibaret olurdu.

VorleN

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Chloe yanında iken kanıyor çünkü bu da chloe'yi sevdiğinden.
Normal halinde olaydı saçmalıktan ibaret olurdu.
Hadi tamam saçma olsa da o kız yüzünden kendi yaralanabilir yapıyor onu anladım da 60 yaşındaki koca kadından nasıl dayak yiyor sen şeytansın kendine gel :D

xPers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Berke
Hadi tamam saçma olsa da o kız yüzünden kendi yaralanabilir yapıyor onu anladım da 60 yaşındaki koca kadından nasıl dayak yiyor sen şeytansın kendine gel :D
Bu dizide ki Lucifer Çizgi romanda ki ile aynı kişi diye biliyorum , Çünkü Omniversede sadece 1 tane Lucifer var.
Güçlerini neden kullanmadı dersek, Sence dizi kaç bölüm sürerdi?

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bu dizide ki Lucifer Çizgi romanda ki ile aynı kişi diye biliyorum , Çünkü Omniversede sadece 1 tane Lucifer var.
Güçlerini neden kullanmadı dersek, Sence dizi kaç bölüm sürerdi?
Dostum güçlerini kullanmasıyla alakası yok ki.
Zaten dizide kötü kahraman tam anlamıyla mevcut değil. Asıl kötü olanlar insanlar ve Lucifer'da bu yolda Chloe'ye eşlik ediyor.

_Zaur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,223
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Çünkü öyle aşırı fantastik şeyleri sevgi senaryosuyla biryerde işlemek insanları diziden soğuturdu.

Hatta bir bölümü var, perde arkası çekimler gibi yapmışlar. O bölümde diziden soğudum ben.

xPers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Berke
Dostum güçlerini kullanmasıyla alakası yok ki.
Zaten dizide kötü kahraman tam anlamıyla mevcut değil. Asıl kötü olanlar insanlar ve Lucifer'da bu yolda Chloe'ye eşlik ediyor.
Eğleniyor işte kanka silah sıkılınca Amenadiel ' i falan çağırmalar :D takma kafana.

Top Bottom