Neler Yeni

Luna dan tek kazanan benim galiba

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Satriani

80+ Bronze
Riske atacak paranız varsa Borsa işine girin, yoksa küçük mebla ile uzun vade arka planı sağlam olanlardan alıp bırakın derim. İlk zaman 2000TL'den 1400tl kar ettiğim zamanlar olmuştu farklı Coin'ler üzerinden ama şu an dipte mesela anapara olan kısım yarıdan fazla eridi, fakat tekrar yükselişe geçicek zaten. Şu dönem belli mebla ile orta-uzun vade için bi' şeyler alınabilir.

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Riske atacak paranız varsa Borsa işine girin, yoksa küçük mebla ile uzun vade arka planı sağlam olanlardan alıp bırakın derim. İlk zaman 2000TL'den 1400tl kar ettiğim zamanlar olmuştu farklı Coin'ler üzerinden ama şu an dipte mesela anapara olan kısım yarıdan fazla eridi, fakat tekrar yükselişe geçicek zaten. Şu dönem belli mebla ile orta-uzun vade için bi' şeyler alınabilir.
HCM BİTCİN uzun yatırım iççin uygun değilldir bence

ben saatik giriyrum

Satriani

80+ Bronze
HCM BİTCİN uzun yatırım iççin uygun değilldir bence

ben saatik giriyrum
Devamlı takip ya da doğru emirleri verirsen zaten aradaki dalgalanmalardan yararlanırsın, benim bahsettiğim bilgisi olmayan ve küçük mebla girecek arkadaşlar için, çünkü nerede alıp satacağını bilmediği ya da zamanı sürekli onun başında geçiremeyeceği için, ileriye dönük bir kaç altcoin için yatırım amaçlı kullanabilir. Bu piyasa belli olmaz çünkü, Bitcoin'in nereden geldiğini herkes biliyor, tabi tekrar bunu yapacak coin var mı tartışılır ama 100tl kenarda eriyeceğine atabilir. Kişiye kalmış bi'şey borsa işi...

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
ZlpFilee
200TL atmıştım 325 oldu. Zaten gözden çıkarttığım bir para o yüzden daha da bekleteceğim. Kayıp olsa da sorun yok ama ben yine yükseleceğine inanıyorum. Eski haline gelemese bile sevindirir umarım.

Top Bottom