Neler Yeni

M2 işlemcili Mac mini'mi yoksa Windows Bilgisayar mı?

FelakEt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Enes
Bütçe
15000
Merhaba arkadaşlar, ben bilgisayar almayı planlıyorum. Şu anda Windows PC kullanıyorum ama Hackintosh High Sierra ile MacOS'a alıştım. Şu anki bilgisayarım ile yaptığım şeyler arada oyun oynamak ve internette gezinmek gibi şeyler. Apple ekosistemimde tek eksik olan şey bilgisayar, bu yüzden almayı düşündüm. Öğrenci indirimi ile 12.079 TL fiyatı. Alırsam 16 GB'a yükseltmeli miyim? Sizce alınır mı? Yoksa 2. el Windows bilgisayar mı almalıyım?
Bütçem: 15K'ya kadar.

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mehmet Burak Duman
8GB Bellek M1 MB Pro ve i3 işlemcili 1660ti pc kullanıyorum. İhitiyaç olmadıkça maci açmıyorum. Tamamen alışkanlık bence. Eğer mac almak istiyorsan 8GB seçenek olmamalı senin için. Direkt 16GB düşünmelisin.

FelakEt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8GB Bellek M1 MB Pro ve i3 işlemcili 1660ti pc kullanıyorum. İhitiyaç olmadıkça maci açmıyorum. Tamamen alışkanlık bence. Eğer mac almak istiyorsan 8GB seçenek olmamalı senin için. Direkt 16GB düşünmelisin.
Ben elimdeki Windows'u babama vereceğim ondan dolayı mac'den başka bilgisayarım olmayacak, 15-16K bütçede Windows mu daha iyi olur Mac'mi? Mac alırsam dediğiniz gibi 16GB almaya çalışırım.

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mehmet Burak Duman
Eğer 16GB Mac alamıyorsan bence hiç düşünme bile. Ben şahsen mac tercih etmezdim. Güzel bir sistem dizerdim. Sadece kasa olarak güzel bir şey alınabilir ama full ekipman monitör vs olarak neler alınır pek hakim değilim.

FelakEt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer 16GB Mac alamıyorsan bence hiç düşünme bile. Ben şahsen mac tercih etmezdim. Güzel bir sistem dizerdim. Sadece kasa olarak güzel bir şey alınabilir ama full ekipman monitör vs olarak neler alınır pek hakim değilim.
Anladım sağ olun.

Top Bottom