Neler Yeni

m2 ssd arıyorum piyasa yükselirkene kaçırmak istemiyorum

ISwanky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan Öztürk

MSI Alpha 17 B5EEK-005XTR Notebook kullanıyorum artan dolar kuru sebebi ile fiyatlar artmadan 2TB lık SSD almayı düşünüyorum . Bu konuda yardımcı olabilecek tavsiye alınır​

visual studio - solidworks-fusion 360 - Blender - adobe illustrator -adobe photoshop - ve PC oyunları oynamaktayım .

maddi durumum biraz sıkıntılı olduğu için bu arada taksit ile alacağım bana fiyat performans m.2 ssd önerir misiniz lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan

MSI Alpha 17 B5EEK-005XTR Notebook kullanıyorum artan dolar kuru sebebi ile fiyatlar artmadan 2TB lık SSD almayı düşünüyorum . Bu konuda yardımcı olabilecek tavsiye alınır​

visual studio - solidworks-fusion 360 - Blender - adobe illustrator -adobe photoshop - ve PC oyunları oynamaktayım .

maddi durumum biraz sıkıntılı olduğu için bu arada taksit ile alacağım bana fiyat performans m.2 ssd önerir misiniz lütfen

Daha altı kurtarmaz hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatı baya iyi zaten dram vs de var.

ISwanky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Daha altı kurtarmaz hocam.

Fiyatı baya iyi zaten dram vs de var.
bu siteyi ilk defa gördüm güvenilir mi daha önce sipariş verdiniz mi . B u arada çok teşekkür ederim <3

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
bu siteyi ilk defa gördüm güvenilir mi daha önce sipariş verdiniz mi . B u arada çok teşekkür ederim <3
Teknobiyotik en güvenilir sitelerden biri türkiyede. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

ISwanky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
teşekkür ederim başka öneriniz var mı hızı bir daha fazla olan yorduysam kusura bakmayın
KC3000 olabilir arada 700 TL fark var onu önerebilirim.

Ama 970 Evo Plus'ta çok iyidir.

Top Bottom