Neler Yeni

M2 SSD soğutucu blok takmak garantisini bozar mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Umutcan K.
Yeni m2 ssd aldım elimde ssd soğutucu da mevcut fakat izlediğim videolarda ssdye soğutucu takmak için üzerindeki etiketin sökülüp montajı yapılıyordu,etiket sökülünce de garanti dışı kalıyor dediler doğru mu?
Birde ssdler kolay arızalanan parçalar değil diye biliyorum bozuyorsa bile soğutucuyu takıp sağlığını korumalı mıyım?

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Birol Olcaytürkan
Yeni m2 ssd aldım elimde ssd soğutucu da mevcut fakat izlediğim videolarda ssdye soğutucu takmak için üzerindeki etiketin sökülüp montajı yapılıyordu,etiket sökülünce de garanti dışı kalıyor dediler doğru mu?
Birde ssdler kolay arızalanan parçalar değil diye biliyorum bozuyorsa bile soğutucuyu takıp sağlığını korumalı mıyım?
Bu videonun linki var mı? İzleyip ne yaptıklarını görmek isterim.

MuerteMiguel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Abdurrahman
bazı m.2 ssd modellerinde o sticker ztn soğutucu görevi görüyor, eğer öyleyse çıkartmak sorun olabilir.

DirtyBlue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
DirtyBlue
Etiketi çıkartmaya gerek yok.

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Birol Olcaytürkan
Etiket ısıya etki edecek kalınlıkta ve özellikte değil. Video'da ki arkadaş sallamış biraz. Etiketin sökülmesi ürünü garanti dışı bırakır. Soğutucu blok ile ssd arasına koyacağınız termal pad ısı transferini mükemmel hale getirecektir.

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Musa Topçu
Ben etiketi çıkartmadan taktım soğutma açısından sıkıntı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Umutcan K.
Etiket ısıya etki edecek kalınlıkta ve özellikte değil. Video'da ki arkadaş sallamış biraz. Etiketin sökülmesi ürünü garanti dışı bırakır. Soğutucu blok ile ssd arasına koyacağınız termal pad ısı transferini mükemmel hale getirecektir.
etiketi çıkartmadan takıyorum o zaman soğutucuyu teşekkür ederim.

Top Bottom