Neler Yeni

Yardım M2 ssd soğutucusunu nasıl takıcam

Osmanlas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osman koşar
m2 ssd ve soğutucusu geldi ama m2 ssd nin üstünde stickeri var çıkartsam sorun olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2553C191-8ECE-45D5-93D2-29376ADE7045.jpeg

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
654
İsim
SEFA KAYA
Ssd üzerine termalpad yerleştirip soğutucu bloğa yerlestirecen. Üzerinde kağıt olmasın yani termalpad direk ssd temas etsin

Ssd üzerine termalpad yerleştirip soğutucu bloğa yerlestirecen. Üzerinde kağıt olmasın yani termalpad direk ssd temas etsin

Osmanlas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osman koşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

D597AF8E-F39F-49E3-BEAC-E35291CF31B9.jpeg

Taktım, alta gri olanı koyunca üstte boşluk kalıyordu milimetrik temas etmiyordu. İki beyazı kullanmak zorunda kaldım ama bu seferde şıktı gibi geldi üst kapağı takarken zorladı sıkı oldu baya. Sıkı olmasının bi zararı olur mu acaba

şimdi kaydırarak çıkmıyor bu arada :D. cıkartmam gerekirse soğutucuyu yamultup çıkarabilirim anca

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
İsmail Aktuğ

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
654
İsim
SEFA KAYA
Alıntıyı görüntüle
Taktım, alta gri olanı koyunca üstte boşluk kalıyordu milimetrik temas etmiyordu. İki beyazı kullanmak zorunda kaldım ama bu seferde şıktı gibi geldi üst kapağı takarken zorladı sıkı oldu baya. Sıkı olmasının bi zararı olur mu acaba

şimdi kaydırarak çıkmıyor bu arada :D. cıkartmam gerekirse soğutucuyu yamultup çıkarabilirim anca
Sıkı olmasinin zararı olmaz thermalpad her iki yüzeye de temas ediyorsa , tamamdır. Ssd ısıyı alıp bloğa yayacak yani mantığı o

Top Bottom