Neler Yeni

Öneri Macbook + masaüstü için ideal kulaklığı arıyorum (bluetooth + dongle)

Rhodos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sinan Ermiş
Bütçe
2000
Herkese merhabalar, çok sorulmadığını düşündüğüm bir soruyla karşınızdayım. Hem masaüstü bilgisayara hem de Macbook'a sahibim. Macbooklarda bluetooth varken USB A yok, masaüstü bilgisayarımda da bluetooth yok. Bu nedenle hem dongle ile hem de bluetooth ile çalışan ve ikisi arasında zahmetsiz geçiş yapabileceğim bir kulaklık arıyorum(var mı böyle bir kulaklık emin bile değilim :D)

Macbook'ta dongle kullanmak için type-c to type-a dönüştürücü almamı tavsiye etmezseniz sevinirim çünkü gün içinde iki bilgisayar arasında sık sık geçiş yapıyorum dongle'ı sök tak yapmak canımı sıkıyor. Buna üşenmesem şu an kullandığım asus tuf h3'ü söker diğerinin kulaklık jackine takar devam ederim. 2 dongle ile vs çalışan bir kulaklık biliyorsanız o da olur.

Çok net bir bütçe sınırı yok ama aklımdaki mebla 2k dolaylarında, değeceğine inandığınız bir ürün varsa üst limitsiz düşünebilirsiniz.

Son olarak beyaz olması harika olur :D herkese teşekkürler şimdiden

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
hocam neden masaüstünde bluetooth yok

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Herkese merhabalar, çok sorulmadığını düşündüğüm bir soruyla karşınızdayım. Hem masaüstü bilgisayara hem de Macbook'a sahibim. Macbooklarda bluetooth varken USB A yok, masaüstü bilgisayarımda da bluetooth yok. Bu nedenle hem dongle ile hem de bluetooth ile çalışan ve ikisi arasında zahmetsiz geçiş yapabileceğim bir kulaklık arıyorum(var mı böyle bir kulaklık emin bile değilim :D)

Macbook'ta dongle kullanmak için type-c to type-a dönüştürücü almamı tavsiye etmezseniz sevinirim çünkü gün içinde iki bilgisayar arasında sık sık geçiş yapıyorum dongle'ı sök tak yapmak canımı sıkıyor. Buna üşenmesem şu an kullandığım asus tuf h3'ü söker diğerinin kulaklık jackine takar devam ederim. 2 dongle ile vs çalışan bir kulaklık biliyorsanız o da olur.

Çok net bir bütçe sınırı yok ama aklımdaki mebla 2k dolaylarında, değeceğine inandığınız bir ürün varsa üst limitsiz düşünebilirsiniz.

Son olarak beyaz olması harika olur :D herkese teşekkürler şimdiden
Onu yapmak yerine masaüstü bilgisayarına USB Bluetooth dongle da alabilirsin. Şahsen ben öyle yaptım kablosuz kulaklığı her yerde kullanıyorum.

Bende bunun bir alt modeli var gayet iyi, eminim bu daha da iyidir. 2K kulaklık bütçen varsa buna 100TL vermek çok sorun olmaz diye düşünüyorum 😀

Kısacası bence 100TL ye bunu al sonra kalan parayla istediğin kablosuz kulaklığı alıp cihazlar arasında dilediğin gibi geçiş yap 😀

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,432
Üyeler
140,194
Son üye
panther3z
Top Bottom