Neler Yeni

Macbook u olan arkadaşlardan küçük bir istek

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Berke
images (1).jpeg

Görseldeki gibi bir USB hub alıcam bunlar macbooklar için diye geçiyor, benim bilgisayarımda da bu şekilde yan yana iki Type c girişi var ama uyar mı bilemedim.
Macbook u olan arkadaşlar iki USB girişi arasındaki mesafeyi cetvelle ölçüp bana söyleyebilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Andaç
Dostum macbookun mu var
Fotoğraftaki üründen bende de vardı, kullandım sorunsuz şekilde uyuyor fakat bu şekilde birebir kasaya geçen hublardan alma. Yerinde olsam kablolulardan alırım.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fotoğraftaki üründen bende de vardı, kullandım sorunsuz şekilde uyuyor fakat bu şekilde birebir kasaya geçen hublardan alma. Yerinde olsam kablolulardan alırım.
Bende lenovo bı laptop var iki tane USB A çıkışı var bir tanesi bozuldu. Aynı anda klavye ve fare takamıyorum. Kablolu bir şey almak istemiyor masamda yer kaplamasın dar bir alanım var.
IMG_20230329_233210.jpg

Fotoğraftada gözüküyor macbooktakine benzer ikili Type c çıkışı var. Macbooku olan biri iki typc arasındaki mesafeyi ölçüp atabilirse benimkine olup olmıcağını anlayabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Andaç
Bende lenovo bı laptop var iki tane USB A çıkışı var bir tanesi bozuldu. Aynı anda kalbur ve fare takmıyorum. Kablolu bir şey almak istemiyor masamda yer kaplamasın dar bir alanım var.
Alıntıyı görüntüle
Fotoğraftada gözüküyor macbooktakine benzer ikili Type c çıkışı var. Macbooku olan biri iki typc arasındaki mesafeyi ölçüp atabilirse benimkine olup olmıcağını anlayabilirim
Air yanımda değil fakat fotoğraftan bile anlaşılacak şekilde o baktığın hub bu fotoğraftaki bilgisayara uymaz.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
2 type-c kendileri dahil 2.2mm, ikisinin arasındaki boşluğu 0.7mm
Macbook Air M1 kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

pardon 2.2 -> 2.3

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 type-c kendileri dahil 2.2mm, ikisinin arasındaki boşluğu 0.7mm
Macbook Air M1 kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

pardon 2.2 -> 2.3
IMG_20230330_001408.jpg

Arası benimkinde de 0.7-0.8 civarı çıktı

IMG_20230330_001359.jpg

Usblerin kendisi dahil 2.7 civarı çıktı.
Bu durumda sizin ölçütüğünüx 2.3 ün hatalı olduğunu varsayıyorum büyük ihtimal 2.8 dir. Çünkü aralıkları ikimizinde 0.7 ise Type c lerin boyutu standart olucağı için ikinci ölçüde farklılık olmaması lazım.
Bu USB hub dan alıp denicem

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Enes
mcdodo markasının hub'ını al daha iyi. 2 type c girişini heba ediyorsun böyle alarak. hub'ta orijinallik önemli

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Berke
mcdodo markasının hub'ını al daha iyi. 2 type c girişini heba ediyorsun böyle alarak. hub'ta orijinallik önemli
Bu bilgisayarı 3 4 senedir kullanıyorum daha oradaki type c kere bir kere bişey takmadım elimde de oraya takıcak bir şey yok.
Mcdodo çok pahalı 600tl 700tl.

Top Bottom