Neler Yeni

MAGIC-REFINER X5 Kablosuz Gaming Mouse alınır mı?

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,318
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asla alinmaz 3212 sensoru var. Maksimum butcen nedir?
600₺ 3212 sensör ün olayı ne eski falan mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim başka mouse ta var.Bu mouse u sadece oyun için almıyacağım,ağırlıklı olarak dışarıda kullanacağım için kablo derdi olmayan beyaz bir mouse arıyordum ,söylediğim kriterlerde daha iyi bir mouse var ise önerilere açığım
(düşük hassasiyet kullandığım için dpi kademesi yüksek mouse aramana gerek yok)

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,318
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Baya kotu 30 ips, 10g hizlanmasi var. Butcen yeterse https://www.itopya.com/asus-rog-keris-rgb-kablolu-gaming-mouse_u13123 bunu tercih edebilirsin. Onun disinda butcene uyan https://www.amazon.com.tr/Kablolu-Kablosuz-Edilebilir-Değiştirilebilir-M820DC/dp/B09SG6MPGL?th=1 bu var. Fakat sensor sorunlari vardi sanirim.

Benim başka mouse ta var.Bu mouse u sadece oyun için almıyacağım,ağırlıklı olarak dışarıda kullanacağım için kablo derdi olmayan beyaz bir mouse arıyordum ,söylediğim kriterlerde daha iyi bir mouse var ise önerilere açığım
O zaman attigim Deluxu alabilirsin. Dedigim gibi bazi sorunlari vardi sanirim @MuratTheFounderOfGariban hocam daha iyi bilir. Ama kablosuz istedigine gore yine en mantikli tercih bu olur.

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar
Baya kotu 30 ips, 10g hizlanmasi var. Butcen yeterse https://www.itopya.com/asus-rog-keris-rgb-kablolu-gaming-mouse_u13123 bunu tercih edebilirsin. Onun disinda butcene uyan https://www.amazon.com.tr/Kablolu-Kablosuz-Edilebilir-Değiştirilebilir-M820DC/dp/B09SG6MPGL?th=1 bu var. Fakat sensor sorunlari vardi sanirim.

O zaman attigim Deluxu alabilirsin. Dedigim gibi bazi sorunlari vardi sanirim @MuratTheFounderOfGariban hocam daha iyi bilir. Ama kablosuz istedigine gore yine en mantikli tercih bu olur.
başka önerilerin varmı bütçeyi 700-800e cıkarabilirim

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,318
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,318
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
evet ve beyaz renk olmalı (takıntılarım var)
O zaman ilk attigimi tercih edebilirsiniz daha fazla butce artmaz ise. Anca 1K bandinda beyaz ve kablosuz guzel modeller var. Attacshark X3, Darmoshark M3 gibi.

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar
O zaman ilk attigimi tercih edebilirsiniz daha fazla butce artmaz ise. Anca 1K bandinda beyaz ve kablosuz guzel modeller var. Attacshark X3, Darmoshark M3 gibi.
hocam dediğiniz mouse bu galiba
üstündeki bant kaymaması için falan galiba yanlış okumadıysam.w11 driver ı olduğu belirtilmiş lakin internette bulamadım siz bulabilirmisiniz.Mouse kaliteli ve şık duruyor belki bütçeyi zorlayıp bunu alabilirim.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,318
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
üstündeki bant kaymaması için falan galiba yanlış okumadıysam.w11 driver ı olduğu belirtilmiş lakin internette bulamadım siz bulabilirmisiniz.Mouse kaliteli ve şık duruyor belki bütçeyi zorlayıp bunu alabilirim.
Driveri vardi sanki hocam https://www.technopat.net/sosyal/konu/attackshark-x3.2790867/ bu incelemeye bakabilirsiniz. Fakat nereden indiriliyor bilmiyorum alan arkadasa sormak lazim.

Bantsiz modelleri de var daha ucuz onlar ama almisken bantli almak daha iyi olur bence.

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,318
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Teşekkür ederim hocam
Rica ederim ancak kucuk bir mouse onu soyleyebilirim. Elinize uyar mi bilmiyorum valla tutus sekillerinden falan hic anlamiyorum. Teknik ozellik olarak iyi bir mouse oldugu icin onerdim.

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar
Rica ederim ancak kucuk bir mouse onu soyleyebilirim. Elinize uyar mi bilmiyorum valla tutus sekillerinden falan hic anlamiyorum. Teknik ozellik olarak iyi bir mouse oldugu icin onerdim.
ortalama büyüklükte elim var
kullandığım mouse 135x74x42mm ölçülere sahip ,diğer mouse ise 118mm uzunluk, 40mm yükseklik ve 61mm genişliğe sahip.1.7cm tutuş açısından pek bir kavrama kaybı oluştrmaz diye düşünüyorum

Top Bottom