Neler Yeni

Mahmut Özer: Okullar İlk Açılan Ve En Son Kapanan Yerler Olmak Durumundadır

Earth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Earth
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, merkez Kayapınar ilçesindeki Mezopotamya İlkokulu Açılış konuşmasında şunlara yer verdi;

"Sağlık Bakanlığı ile belirlediğimiz, Sağlık Bilim Kurulu'nun da onaylamış olduğu kurallara harfiyen uyarak inşallah yüz yüze eğitime devam etme kararlığı içerisindeyiz. Okullar ilk kapanan, en son açılan yerler değildir. Okullar ilk açılan ve en son kapanan yerler olmak durumundadır. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti devleti olarak müthiş bir genç nüfusa sahibiz. Eğer bu genç nüfusu bir fırsat penceresi olarak değerlendirebileceksek bunun için eğitimi kaliteli, eğitimi yüz yüze vermek zorundayız. Gelinen noktada da okul bazlı bir kapatma yaklaşımı sergilemedik."

DonanımFikir

Ramazan-ı Şerif
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,479
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Biz kendimize dikkat etmeliyiz
Zaten eğitim aynı eğitim bişi değişmedi.

Son düzenleme:

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,413
İsim
Finito el çakare

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Okulların en son kapanacak yerler olması doğru bir karar bana göre okulları daha fazla kapatırlarsa ileride çok daha kötü sonuçları olur.

Liberal Kenobi

80+ Bronze
aga herif kafaya koymuş kapatmıyacak kafa yormayın kapanacak mı diye

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Haklı, uzaktan eğitim ile ileride başarılı olacak milyonlarca genç çöküşe uğruyor. Ama elverişli okullarda sınıflar ve pansiyonlar ikiye bölünse güzel olur.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Ziya Selçuk'a o kadar hakaret ettiniz...

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,766
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, merkez Kayapınar ilçesindeki Mezopotamya İlkokulu Açılış konuşmasında şunlara yer verdi;

"Sağlık Bakanlığı ile belirlediğimiz, Sağlık Bilim Kurulu'nun da onaylamış olduğu kurallara harfiyen uyarak inşallah yüz yüze eğitime devam etme kararlığı içerisindeyiz. Okullar ilk kapanan, en son açılan yerler değildir. Okullar ilk açılan ve en son kapanan yerler olmak durumundadır. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti devleti olarak müthiş bir genç nüfusa sahibiz. Eğer bu genç nüfusu bir fırsat penceresi olarak değerlendirebileceksek bunun için eğitimi kaliteli, eğitimi yüz yüze vermek zorundayız. Gelinen noktada da okul bazlı bir kapatma yaklaşımı sergilemedik."

Ben bu türk milletini anlamıyorum kapanınca açın açılınca kapatın diyorlar maske ve mesafeye uyulursa okullar zaten çoğu yerden daha az etki ediyor ayrıca kapalı olunca da
Lgs de veya başka yerde zaten online dı ne anladık ki deniyor her yer kapansa bile okullar bence açık kalmalı

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Top Bottom