Neler Yeni

Makine mühendisliği için HUAWEI MateBook 14 Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Bülbül
Bütçe
10000
Arkadaşlar Merhaba ben HUAWEI MateBook 14 Amd ryzen5 4600H 16 gb Ram ve 512 GB SSD (10.500tl) olan modeli almak istiyorum hem hafiflik hem de rahat taşıma olasılığı olacağı için ama Autocad ve solidwork programlarını aktif olarak kullanıyorum hobi olarak kod yazıyorum oyun laptopları çok ağır ve büyük oldukları için ikinci planda tutuyorum. Sizce mantıklımı veya başka bir pc öneriniz var mı?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,346
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Evet taşınabilirlik konusunda çok iyi cihaz fakat içerisindeki dahili grafik biriminden o programlarda pek bir performans beklemeyin. Maalesef oyuncu cihazları performans isteyen işlerde biraz daha mantıklı görünüyor.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,904
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

Ilar

80+ Bronze
İkinci el ürün düşünürseniz sahibinden de şöyle bir macbook air m1 buldum satıcı ile konuşup garanti hakkında fikir aldıktan sonra Param Güvende ile satın alabilirsiniz oyun oynamıcaksanız m1 li macbook air daha iyi olur sizin için.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Arkadaşlar Merhaba ben HUAWEI MateBook 14 Amd ryzen5 4600H 16 gb Ram ve 512 GB SSD (10.500tl) olan modeli almak istiyorum hem hafiflik hem de rahat taşıma olasılığı olacağı için ama Autocad ve solidwork programlarını aktif olarak kullanıyorum hobi olarak kod yazıyorum oyun laptopları çok ağır ve büyük oldukları için ikinci planda tutuyorum. Sizce mantıklımı veya başka bir pc öneriniz var mı?
Biz Lenovo ideapad gaming 3 almıştık r5'li model.9.000 TL'ye düşmüştü @Abdullah Hacıgül abim sağolsun indirimden direk kaptık.Sonradan bi 8 ram daha ekleyeceğiz bazı programlarda 6 yetmiyor 2gb sistem kendine ayırıyor.İndirimde yakalıyabilirsen çok iyi laptop.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Kullanacağın programlar için dahili grafik yeteriz kalir ama kodlama için yeterli maalesef oyuncu laptoplarina yonelmen gerekicek

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Bülbül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biz Lenovo ideapad gaming 3 almıştık r5'li model.9.000 TL'ye düşmüştü @Abdullah Hacıgül abim sağolsun indirimden direk kaptık.Sonradan bi 8 ram daha ekleyeceğiz bazı programlarda 6 yetmiyor 2gb sistem kendine ayırıyor.İndirimde yakalıyabilirsen çok iyi laptop.
İdeapadlerde Ramler lehimli diye okumuştum internette o yüzden ram değiştirmek biraz sıkıntı diye biliyorum Lenovalarda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,753
Üyeler
157,282
Son üye
Xwlayss
Top Bottom