Neler Yeni

Yardım Maks 12k direksıyon seti önerisi

Can...

80+ Platinum
bu kadar olmasına gerek yok ne kadar düşük olursa daha iyi benim için

bu ikisini buldum sizce nasıl oyunların hastasıyım sıkılır mıyım sanmıyorum belli olmaz ama içimde kalan bir şey o yüzden almak istiyorum daha düşükte olur öneriler gelsin teşekkürler

ebu2332

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ebubekir CAN
Kardeş Logitech kalitesi başka bir şey Logitech g29 al bence. Ha 5 bin bandında rampage nın yeni çıkarttığı bir model vardı mağazada baktığımda kalitesini yeterli görmüştüm ona da bakabilirsin.

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeş Logitech kalitesi başka bir şey Logitech g29 al bence. Ha 5 bin bandında rampage nın yeni çıkarttığı bir model vardı mağazada baktığımda kalitesini yeterli görmüştüm ona da bakabilirsin.
rampage almak gibi hata yapmam ve thurstmasterın hissiyatı daha iyi kayışlı olduğu için o yüzden g29 düşünmüyorum

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
EFEKAN SARIKAYA
rampage almak gibi hata yapmam ve thurstmasterın hissiyatı daha iyi kayışlı olduğu için
Thrustmaster T248 kullanıyorum cidden çok sağlam bir direksiyon seti. Dediğin gibi hibrit sistem bunda mevcut. Attığın ilanda 11 bin TL yazıyor sıfırları 18 19 civarı sanırsam ben de 1 yıl önce 11 bine almıştım (sıfır). Kusur olarak vites pedalları fazla sesli çalışıyor. Tavsiye ederim ama 2. elde adamın nasıl kullandığını falan bilemeyiz onun için bir şey diyemem.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
T150 biraz eskide kaldı. Ama T248 daha güncel. Malzeme kalitesi olarak göze kötü geliyor bence. Simit plastik gibi duruyor en azından bir deri kaplama çok daha güzel durabilirdi. Alacaksan t248 al bence. Th8s vitesi de ekstra olarak alırsın

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
T150 biraz eskide kaldı. Ama T248 daha güncel. Malzeme kalitesi olarak göze kötü geliyor bence. Simit plastik gibi duruyor en azından bir deri kaplama çok daha güzel durabilirdi. Alacaksan t248 al bence. Th8s vitesi de ekstra olarak alırsın
shifter ile kullancam hocam vites almıcam çok ilerde belki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Thrustmaster T248 kullanıyorum cidden çok sağlam bir direksiyon seti. Dediğin gibi hibrit sistem bunda mevcut. Attığın ilanda 11 bin TL yazıyor sıfırları 18 19 civarı sanırsam ben de 1 yıl önce 11 bine almıştım (sıfır). Kusur olarak vites pedalları fazla sesli çalışıyor. Tavsiye ederim ama 2. elde adamın nasıl kullandığını falan bilemeyiz onun için bir şey diyemem.
2024 kasıam kadar vatan garantisi varmış hocam t248 in

ebu2332

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ebubekir CAN
Vatan daki t248 sizin bütçeyi biraz aşıyor 11bin TL Lik var o t128 ilerde vites almayacaksanız hoş ama vites alacaksanız debriyajı bulunmuyor.2.ele güven olmaz Ben olsam Logitech alırım. Ama sizin kararınız iyi oyunlar dilerim.

Existentia

80+ Silver
hocam thrustmaster iyidir ama logitech daha ucuz onlara da mı baksanız acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,098
Üyeler
140,768
Son üye
BJKLİ TARİHÇİ