Neler Yeni

maks 2500 TL bisiklet önerisi

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Ahmet Deniz
maks 2500 TL 2000 TL olursa daha iyi olur
şehir içi okula gidip gelmelik bisiklet önerisi

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Anonim
Marka önerisi yapamam fakat, kesinlikle ince düz tekerlekli şehir bisikleti almalısın. Ve orta amartisör olmamalı.Ve alüminyum gövde hafif bir bisiklet olmalı.

bhkuzgun

80+
bende kron xc100 var sıfırı bütçeyi aşar ama ikinci el bakabilirsin.Ben çok memnunum

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Anonim
Şimdi fiyatlara baktım da kaliteli markalar uçmuş gitmiş fiyatlar.Türk markaları alınır heralde o fiyatlara.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Ahmet Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Marka önerisi yapamam fakat, kesinlikle ince düz tekerlekli şehir bisikleti almalısın. Ve orta amartisör olmamalı.Ve alüminyum gövde hafif bir bisiklet olmalı.
işte bende öyle bir şey arıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi fiyatlara baktım da kaliteli markalar uçmuş gitmiş fiyatlar.Türk markaları alınır heralde o fiyatlara.
önerdiğiniz var mı

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Anonim
yaaani knk o fiyata sıfır bulunmaz zaten de letgodan sahibinden e felan bak salcano kron tarzı bir şey bulunabilir o fiyata .bütçeyi biraz daha zorlarsan btwin felan da alabilirsin ki ben öyle yapardım.Ucuz bisiklet=sürekli arıza.Bulamazsan alüminyum gövdesi olan ve orta amartisör olmayan bir dağ bisikleti de alabilirsin.Şehir içinde ön amortisörü lock layıp sürmen daha iyi olur ayrıca.

buraya da bakabilirsin daha çok yardımcı olabilirler
Mesaj otomatik birleştirildi:

WhoCares

80+ Silver
büyük şehirdeysen bisiklet sıkıntı olabilir trafikte dikkat etmen lazım ilk bisikletin olacak ise 2. el almanı tavsiye ederim daha uygun fiyata bulursun tavsiye olarak kron mosso bianchi 27 vites alma gereksiz şehir içi

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Ahmet Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
büyük şehirdeysen bisiklet sıkıntı olabilir trafikte dikkat etmen lazım ilk bisikletin olacak ise 2. el almanı tavsiye ederim daha uygun fiyata bulursun tavsiye olarak kron mosso bianchi 27 vites alma gereksiz şehir içi
önerebilecegınız bisiklet var mıdır

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Ahmet Deniz
model hakkında çok yardımcı olamam çünkü kişiden kişiye göre zevkler ve renkler değiştiği için herhangi bir standart i yok ama kron marka şehir için en ideal olani onun modellerine bakmanı tavsiye ederim
fiyat bandını aşıyor

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Ahmet Deniz
sıfır almana gerek yok bence tabi gene kendin bilirsin ama 2.el temiz olan bulursun bence uygun fiyatlara sonunda işini görücek
letgo ve sahibindene baktım ve çevremde çok yok ondan sıfır almak istiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,904
Üyeler
138,438
Son üye
diamond13
Top Bottom