Neler Yeni

Öneri Maks. 25K Telefon Önerisi

Critaes

80+ Bronze
Maksimum 25.000₺ bütçe ile telefon önerisi istiyorum, telefonum yavaşladı ve fiziksel olarak da yıprandı. Kullanıcı profilim günlük kullanıcı, yani oyun oynamam sadece sosyal medya, bankacılık uygulamaları, not alma, video izleme vb. dolayısıyla önerilerin de bu isteklere yönelik olması tercihimdir. Ayrıca birkaç önemli kriter de ekleyeceğim, telefonlardan anlayan herkesin önerisini bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim önerileriniz için.

- Güzel ve sade tasarıma sahip olması
- Ekran Kalitesi
- Ses Kalitesi
- Telefon markasının kendi uygulamalarının reklamsız ve kaliteli olması
- Uygulama izinlerini detaylı seçebilmek
- Ve yukarıda bahsettiğim günlük kullanıcı profilimde yavaşlamayan ve hızlı bir telefon.
- Kamera performansı önemli değil.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Maksimum 25.000₺ bütçe ile telefon önerisi istiyorum, telefonum yavaşladı ve fiziksel olarak da yıprandı. Kullanıcı profilim günlük kullanıcı, yani oyun oynamam sadece sosyal medya, bankacılık uygulamaları, not alma, video izleme vb. dolayısıyla önerilerin de bu isteklere yönelik olması tercihimdir. Ayrıca birkaç önemli kriter de ekleyeceğim, telefonlardan anlayan herkesin önerisini bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim önerileriniz için.

- Ekran Kalitesi
- Ses Kalitesi
- Ve yukarıda bahsettiğim günlük kullanıcı profilimde yavaşlamayan ve hızlı bir telefon.
Bütçe artarsa Samsung S23 artmazsa Samsung S23 FE.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,845
İsim
uwu
S23/ip12

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
S23 FE'nin şarjı hakkında iyi yorumlar okuyamadım o kafama çok takıldı, S23 de ise 3900 mah batarya var o da kafamı karıştırıyor onun dışında diğer özellikleri gayet tatmin ediyor.
S23' ün bataryası S23 FE' den daha iyi mah daha az olmasına rağmen. S23' ün bataryası iyi S23 FE ' nin ortalama.

turlikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Turan Durmaz
S23 ekranı küçük gelirse one plus nord 3 bakabilirsiniz

Critaes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar S21 FE 2. NESİL Snapdragon işlemcilisi 15K civarı S23 FE dense o daha mantıklı geldi aradaki fiyat farkına göre. Ekstra olarak S23 FE 128GB olanı almak yerine POCO X6 PRO almak ne kadar mantıklı? Çünkü 128GB hafıza yetmeyecekmiş gibi geliyor ama S23FE nin 256 lık olanıyla arasında da çok fark var.
S21 FE 2. Nesil mi yoksa POCO X6 PRO mu yoksa hala S23 FE en mantıklısı mı sizce?

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm

- Ekran Kalitesi
- Ses Kalitesi
S23 ve s23fe den başka bir alacağın telefon yok iPhone bulaşma sakın bu bütçede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar S21 FE 2. NESİL Snapdragon işlemcilisi 15K civarı S23 FE dense o daha mantıklı geldi aradaki fiyat farkına göre. Ekstra olarak S23 FE 128GB olanı almak yerine POCO X6 PRO almak ne kadar mantıklı? Çünkü 128GB hafıza yetmeyecekmiş gibi geliyor ama S23FE nin 256 lık olanıyla arasında da çok fark var.
S21 FE 2. Nesil mi yoksa POCO X6 PRO mu yoksa hala S23 FE en mantıklısı mı sizce?
hocam s23 al geç hem kamera iyi sağlam işlemci var hemde fena olmayan bir batarya dolu dolu eğer ekranına takılırsan 256gb s23fe al geç.

Critaes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
S23 ve s23fe den başka bir alacağın telefon yok iPhone bulaşma sakın bu bütçede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam s23 al geç hem kamera iyi sağlam işlemci var hemde fena olmayan bir batarya dolu dolu eğer ekranına takılırsan 256gb s23fe al geç.
128GB depolama yeter mi? Şuanki telefonumda oyun yok, banka uygulamaları, alışveriş uygulamaları toplasan 20 tane uygulama yok fakat havadan 50-60 gb kullanılıyor gözüküyor. Zaten default kullanılabilir alan 128gb değil 100gb. O konuda kafam karışık.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
128GB depolama yeter mi? Şuanki telefonumda oyun yok, banka uygulamaları, alışveriş uygulamaları toplasan 20 tane uygulama yok fakat havadan 50-60 gb kullanılıyor gözüküyor. Zaten default kullanılabilir alan 128gb değil 100gb. O konuda kafam karışık.
256gb almakta fayda var hocam ne olur ne olmaz uygulamaların artık depolama alanı yükseliyor fayda var s23te hele özellik değişiyor.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Yeterli olur.

setxkbmap

80+
1.5 yıldır S23 FE kullanıcısıyım. telefonumu üç kere servise gönderip tüketici mahkemesiyle sıfırı ile değişimini yaptırdım inatla iade etmiyorlar tüketici mahkemeside samsung sözleşmesinden dolayı iade yaptırtmıyor sadece sıfır değişimini yaptırıyor. üçünde de gps sorunu ( kalibre etsen dahi bozuluyor sürekli ). ısınma sorunu ( telefon yanıyor ) . ekran parlaklığının güneş altında açılmama sorunu ( ne yaparsan yap güneşin altında ekran ısınıyor ve parlaklığını hiçbir şekilde açamıyorsun full yapsan bile düşüte kalıyor ) . hiçbir oyunu oynayamama sorunu ile karşılaştım: çok basit bir örnek veriyorum kuzenimde note 8 pro var 4 bin liralık telefon ikinci elde 2019 malı. arena breakout giriyoruz benim telefon 10 dakika içinde yanmaya başlıyor ve sürekli drop atıyor en düşük grafiklerde şarj ise tak tak tak tak diye düşüyor. kuzenimde 60 fps akıcı ultra grafiklerde oynuyor ve gram sorun yaşamıyor. aynı konu pubg mobile içinde geçerli ya lanet olası telefon pubg lite de bile kasıyor kafayı yicem aldığım güne lanet olsun yemin ederim S23 FE den uzak dur kardeşim. Tek artı yönü tekkk artısı arka kamerası oda fotoğrafta anca videosundaki stabilizasyon iğrenç ve pikselleştirme yapıyor. ön kameradan bahsetmiyorum bile düşük ışıkta sanarsın 144p minecraft oynuyorsun tüplü televizyonda. fotoğraf dışında S23 FE çöp tenekesinden ibaret. parantez içinde samsungun herhangi bir FE modelide aynı şekilde çöp tenekesidir. gidip hiç bilinmedik bir telefon alsan daha iyi yemin ederim.

4. servise de bayramdan sonra göndereceğim.

Yukarıda belirttiğim kronik sorunlar dışında. Oyun oynamadığın için işini görebilir.

1. Güzel ve sade tasarıma sahip olması ( Mint rengini kullanıyorum kılıfsız. gayet şık ve güzel. )
  2. Ekran Kalitesi ( İş görüyor. Güneş altında fullesen bile bazen fullemiyor ve zor görünüyor. )
  3. Ses Kalitesi ( Odada dizi, film izlerken güzel. Sesli bir ortamda fullesen bile ortamın sesini bastıramaz. )
  4. Telefon markasının kendi uygulamalarının reklamsız ve kaliteli olması ( Kendi uygulamaları reklamsız, kalite konusunda bir şey diyemem işim çok olmuyor. )
  5. Uygulama izinlerini detaylı seçebilmek ( Klasik android seçenekleri mevcut. )
  6. Ve yukarıda bahsettiğim günlük kullanıcı profilimde yavaşlamayan ve hızlı bir telefon. ( Günlük işleri kolaylıkla yapar. )
  7. Kamera performansı önemli değil. ( Fotoğaf çekimi konusunda çok iyi. Video stabil değil ortama göre değişkenlik gösteriyor. Ön kamera karanlık ışıkta iğrenç. )

Critaes

80+ Bronze
Yukarıda belirttiğim kronik sorunlar dışında. Oyun oynamadığın için işini görebilir.

1. Güzel ve sade tasarıma sahip olması ( Mint rengini kullanıyorum kılıfsız. gayet şık ve güzel. )
  2. Ekran Kalitesi ( İş görüyor. Güneş altında fullesen bile bazen fullemiyor ve zor görünüyor. )
  3. Ses Kalitesi ( Odada dizi, film izlerken güzel. Sesli bir ortamda fullesen bile ortamın sesini bastıramaz. )
  4. Telefon markasının kendi uygulamalarının reklamsız ve kaliteli olması ( Kendi uygulamaları reklamsız, kalite konusunda bir şey diyemem işim çok olmuyor. )
  5. Uygulama izinlerini detaylı seçebilmek ( Klasik android seçenekleri mevcut. )
  6. Ve yukarıda bahsettiğim günlük kullanıcı profilimde yavaşlamayan ve hızlı bir telefon. ( Günlük işleri kolaylıkla yapar. )
  7. Kamera performansı önemli değil. ( Fotoğaf çekimi konusunda çok iyi. Video stabil değil ortama göre değişkenlik gösteriyor. Ön kamera karanlık ışıkta iğrenç. )
Hmmm, Xiaomi Poco X6 PRO hakkında ne düşünüyorsun peki? 16.250 civarında ve 256GB depolama ile geliyor ve kağıt üstünde işlemcisi %15 civarı daha hızlı S23 FE'ye göre aynı zamanda ekran olarak da daha iyi duruyor tabii bunların hepsi kağıt üstünde. Kamera fazla önemli olmadığı için X6 Pro modeli de kafama yattı maks bütçemin neredeyse 10k altında olmasına rağmen. Ama Xiaomi de de kendi uygulamalarında reklam çıkıyor sanırsam, bir de arayüzü stabil mi bilmiyorum. Bir de arka kamera tasarımı çok kötü

Sen böyle dedikten sonra S23 FE ye de ekstra şüpheyle bakmaya başladım. Kısaca içime sinen bir model yok şuan hala kararsızım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,372
Üyeler
154,567
Son üye
muzotektuga
Top Bottom