Neler Yeni

Maks 3K ya Camasır Makinesi almak.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,970
İsim
Taha Efe
Bütçe
3100
Arkadaşlar emekter makinenin bir düğmesi bozuldu ve kartı ortalama 1k civarı. Yeni makine alma kararı aldık Maks. Bütcemiz 3K dır. Ufak tekek küsüratlar farketmez ama 3200 gibi cıkamayız tam 3k olması lazım 50 100 TL olabilir en fazla.

İsteklerimiz:
-Maks 3K Olması.

Tercihlerimiz.
-LG Marka olması.
-A ve Daha iyi bir Enerji Sınıfı olması.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Arkadaşlar emekter makinenin bir düğmesi bozuldu ve kartı ortalama 1k civarı. Yeni makine alma kararı aldık Maks. Bütcemiz 3K dır. Ufak tekek küsüratlar farketmez ama 3200 gibi cıkamayız tam 3k olması lazım 50 100 TL olabilir en fazla.

İsteklerimiz:
-Maks 3K Olması.

Tercihlerimiz.
-LG Marka olması.
-A ve Daha iyi bir Enerji Sınıfı olması.
LG olarak en ucuz bu var. Yani LG yi boşverin bence, bütçe LG için çok düşük.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,970
İsim
Taha Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Onu hocam eski makinemiz diye duygusal bir var bakıp bakıp üzülüyorum... hehalde Grundig alcaz en iyisi o gibi duruyor
Bu arada enerji sınıfları değişti. A enerji sınıfı şuan çok üst bir seviye. C veya B olsa yeter yeni sınıflandırmaya göre. Hatta D bile alınabilir.

Grundig iyi diye biliyorum, Vestel de iyidir bana göre, bizi hiç pişman etmedi.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,970
İsim
Taha Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada enerji sınıfları değişti. A enerji sınıfı şuan çok üst bir seviye. C veya B olsa yeter yeni sınıflandırmaya göre. Hatta D bile alınabilir.

Grundig iyi diye biliyorum, Vestel de iyidir bana göre, bizi hiç pişman etmedi.
Vestelin methini duyduk işyerinde bir Farklı Vestfrost var bi sıkıntı duymadım. Sanırsam grundig 1 tık daha iyi gibi vestelden

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,856
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Vestel, Grundig, Vestfrost, Electrolux tercih edebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,825
Üyeler
140,560
Son üye
lavo
Top Bottom