Neler Yeni

Maksimum 1500tl klavye önerisi

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Arnold Ciwardagexer

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Sarı
Hocam bende klavye almayı düşünüyorumda son zamanlarda hep bu attığınız tipte klavyeler moda oldu bende red switch bir klavye kullanyorum ama her yerde bu küçük klavyelerden görüyorum bunların özelliği ney neden her yerde bunlardan görüyorum

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Arnold Ciwardagexer
Hocam bende klavye almayı düşünüyorumda son zamanlarda hep bu attığınız tipte klavyeler moda oldu bende red switch bir klavye kullanyorum ama her yerde bu küçük klavyelerden görüyorum bunların özelliği ney neden her yerde bunlardan görüyorum
Şöyle ki numpad kısmını hiç kullanmayan biri olarak bu tür küçük klavyeler benim gözümde şahane duruyor. Hem daha az yer kaplıyor hem de büyük klavyeler kadar hantal durmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.trendyol.com/gamepower/saber-red-switch-gaming-klavye-p-34767652
aynı klavyeyi kullanıyorum blue switchini ve gayet memnunum rgb aydınlatma filan seviyosan fena bir aydınlatması var bir bak derim.
Başında Game bulunan her türlü markadan ve Rampageden uzak durun. Saber RGB'nin ne kadar sorunlu bir model olduğunu artık herkes biliyor.

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Sarı
Şöyle ki numpad kısmını hiç kullanmayan biri olarak bu tür küçük klavyeler benim gözümde şahane duruyor. Hem daha az yer kaplıyor hem de büyük klavyeler kadar hantal durmuyor.
Tek özellik bu mu hocam %60 falan diyorlar o ne demek neye yarıyor biliyorsanız açıklayabilirmisiniz

Yoqsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Efe

Başında Game bulunan her türlü markadan ve Rampageden uzak durun. Saber RGB'nin ne kadar sorunlu bir model olduğunu artık herkes biliyor.
kanka 3 yıldır kullanıyorum bende bi sıkıntı olmadı

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Arnold Ciwardagexer
Tek özellik bu mu hocam %60 falan diyorlar o ne demek neye yarıyor biliyorsanız açıklayabilirmisiniz
ud7n9lsng4c81.jpg

kanka 3 yıldır kullanıyorum bende bi sıkıntı olmadı
Hocam çoğu insan sorun yaşıyor kronik sorunlu bir model şanslıymışsınız ki sizde henüz bir problem çıkmamış ya da farketmemişsiniz.

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Sarı
Alıntıyı görüntüle

Hocam çoğu insan sorun yaşıyor kronik sorunlu bir model şanslıymışsınız ki sizde henüz bir problem çıkmamış ya da farketmemişsiniz.
Hocam % dedikleri boyutuymuş şimdi anladım tamamdır teşekkür ederim

%60 klavyenin boyutu senin belirttiğin numpadli olan klavyeler ise %100 olanlar
Evet hocam bende şimdi öğrendim peki sizce numpadli klavyeden bu küçüklere geçsem alışabilirmiyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,867
Üyeler
155,006
Son üye
Ydesign
Top Bottom