Neler Yeni

Öneri Maksimum 2000 TL hot swappable klavye önerisi

blitz137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gürkan
Bütçe
2000
Arkadaşlar bir siteden cuma indirimlerinde ucuz diye aldığım Lenovo Lecoo GK304 mekanik klavyenin d tuşu 1 ayda bozulduğu veya arızalı çıktığı için yeni bi klavye arıyorum, bütçeyi biraz aşabilirsiniz, ancak mümkünse f1 f2 gibi fonsiyon tuşları olursa sevinirim. Herhangi bir klavye modifiyesi gibi bilgim, tecrübem yok yapmayacağımda, hot swap alma niyetim aslında switchte problem olursa değiştirebilme isteğimden kaynaklı, başta bahsettiğim mekanik klavyenin 1 ay içerisinde d tuşu artık ara ara basmıyor ve satıcı firma ne yazık ki yardımcı olmadı, garanti sorun yok diyip geri gönderiyormuş onlara onlarda aynen bana, klavye artık kenarda köşede kullanılmadan süs niyetine duracak. Bu yüzden bir tuşta sıkıntı olduğunda switch değiştirebileceğim böyle tek tuşu bozulduğunda klavyeyi çöpe atmayacağım bi klavye istiyorum. ( tabi sorun switchteyse elbette )

Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

blitz137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gürkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@MuratTheFounderOfGariban sizin fikirleriniz çok değerli, belki benden sonra konuya bakacaklar içinde yararlı olabilir mümkünse müsait olursanız 1000 tlden başlayıp 1500, 2000, 2500 gibi fiyatlara özel dayanıklılığına güvendiğiniz klavyeleri önerebilirseniz çok mutlu olurum. Yukarıdaki şartların hepsini taşımasına da gerek yok, fonksiyon tuşlu bulması çok zor olabilir çünkü hot swaplarda.
örneğin 799TL ye Leaven k550 diye bir klavye buldum fonksiyon tuşlu ve hot swap ancak kötü yorumları sık gördüm ürün hakkında, bunun daha üzeri daha güvenilir ürünleri öğrenmeyi çok isterim.

blitz137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gürkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
herhangi bir öneri gelmediği için mecburen 749TL'den bir ucuz klavye daha deneyeceğim, umarım bu sefer şansım tutar. Karar kıldığım klavye Leaven K550

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,115
Üyeler
153,498
Son üye
exposure
Top Bottom