Neler Yeni

Maksimum 30K ile alabileceğim en uzun ömürlü ve iyi oyun bilgisayarı ne olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atahan
Bütçe
30000
Ailem hayırlısı ile bana son kez LAPTOP alacak (sonrasında artık umarım ki kendi paramı kazanabilirim ve kendim alırım) maksimum fiyat 30K (hepsiburada, trendyol yada bizzat bi mağazadan alabilirim) Alabileceğim en iyi ve uzun ömürlü oyun bilgisayarı nedir ?

Bilgisayarın hayırlısı ile en az bi 5-6 sene idare etmesini umuyorum, hem oyun hemde iş (dilekçe vesaire yazma onları tutma falan, bir şey değil) için kullanabileceğim hangi bilgisayarları önerirsiniz ? 1TB olması işime gelir ancak 1TB olacak diye ihtiyacım olan başka bir çok noktadan ciddi ödün vermem gerekecek olursa 512 de alabilirim.

En ama en az 16 GB rami olması ve kullanmayı planladığım en az 5-6 sene içinde cidden eskiyip çağın çok gerilerinde kalacak seviyede bi ekran kartı yada işlemcisi olmaması iyi olur (yani tabii ki eskiyecek ve geride kalacak orası bariz ama yeni nesil iyi oyunları hala açabilecek düzeyde kalacak, performans gerektiren oyunların istediği minimumların altına düşmeyecek ekran kartı, ram, işlemci vesaire ne kadar mümkünse o kadar iyi olur) Elden ring ve Jedi survivors misali oyunlar oynayacağım içinde. Öneriniz lan Laptoplar var mıdır ?

Son düzenleme:

Techno08

80+ Gold

Hocam gamegarajda şöyle bir sistem buldum bakabilirsiniz

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,400
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Ailem hayırlısı ile bana son kez bilgisayar alacak (sonrasında artık umarım ki kendi paramı kazanabilirim ve kendim alırım) maksimum fiyat 30K (hepsiburada, trendyol yada bizzat bi mağazadan alabilirim) Alabileceğim en iyi ve uzun ömürlü oyun bilgisayarı nedir ?

Bilgisayarın hayırlısı ile en az bi 5-6 sene idare etmesini umuyorum, hem oyun hemde iş (dilekçe vesaire yazma onları tutma falan, bir şey değil) için kullanabileceğim hangi bilgisayarları önerirsiniz ? 1TB olması işime gelir ancak 1TB olacak diye ihtiyacım olan başka bir çok noktadan ciddi ödün vermem gerekecek olursa 512 de alabilirim.

En ama en az 16 GB rami olması ve kullanmayı planladığım en az 5-6 sene içinde cidden eskiyip çağın çok gerilerinde kalacak seviyede bi ekran kartı yada işlemcisi olmaması iyi olur (yani tabii ki eskiyecek ve geride kalacak orası bariz ama yeni nesil iyi oyunları hala açabilecek düzeyde kalacak, performans gerektiren oyunların istediği minimumların altına düşmeyecek ekran kartı, ram, işlemci vesaire ne kadar mümkünse o kadar iyi olur) Elden ring ve Jedi survivors misali oyunlar oynayacağım içinde. Öneriniz var mıdır ?
nerede oturuyorsun? İstanbul ? Ona göre hazır sistem önerelim
hepsiburada ve trendyol dan hazır sistem alınmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

istanbul da oturmuyorsan vatanda şöyle bi sistem var. Üstüne de 240mm sıvı soğutucu alırsın. Uzun kullanım istioyrsan ddr5 alıcaksın.
Sadece kasa içindir bu bütçe umarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,807
Üyeler
156,676
Son üye
Yusuf567221
Top Bottom