Neler Yeni

Marmara Üniversitesi mi Ankara Üniversitesi mi?

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre
Marmara Üniversitesi mi Ankara Üniversitesi mi? Hangi üniversite daha iyi? Mühendislik veya fen fakültesi için düşünüyorum.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,078
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
marmara istanbulun gazi si gibi düşün şehir şartlarıda önemli tercihte durumun varsa istanbula git bence

The Semih

80+ Silver
Marmara Üniversitesi mi Ankara Üniversitesi mi? Hangi üniversite daha iyi? Mühendislik veya fen fakültesi için düşünüyorum.
İstanbul çok pahalı, konu dışı merak ediyorum neden herkes mühendis olmak istiyor bu kötü bir şey değil mi ?

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İstanbul çok pahalı, konu dışı merak ediyorum neden herkes mühendis olmak istiyor bu kötü bir şey değil mi ?
marmara istanbulun gazi si gibi düşün şehir şartlarıda önemli tercihte durumun varsa istanbula git bence
Ben istatistik düşünüyorum. Ancak Marmara'nın fakültesi vasat gibi gözüktü. Tercihlerimde mühendislik de var. Ancak deprem de olduğu için önceliğim daha çok Ankara oluyor. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum. Bana kaliteli eğitim verecek ve üniversiteyi adam gibi yaşatacak bir üniversite lazım.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,964
İsim
Bilal Tepe
10 mühendisten 9 u iş bulamiyor bulan da 1 2 yıl asgarî ücret ile sürünüyor mecbur devlet ataması yok ztn

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
YÖK atlastan akademik kadroya bak, bölümlere göre değişir.
Ankara Üniversitesinde akreditasyon da varmış ve akademik kadro olarak daha iyi gözüküyor. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 mühendisten 9 u iş bulamiyor bulan da 1 2 yıl asgarî ücret ile sürünüyor mecbur devlet ataması yok ztn
Hocam tanıdığım hiçbir mühendis işsiz değil.
Dipnot: Mühendis tanımıyorum ;)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,319
Üyeler
151,207
Son üye
Ümit.35
Top Bottom