Neler Yeni

MARVEL SİNEMATİK EVRENİ TEORİLER, BEKLENTİLER

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Dostlar bildiğiniz gibi Avengers Endgame sonrası hepimiz şok yaşadık. 12 yıllık Marvel sinematik evreninde "olmasın!" dediğimiz ne varsa 4K izledik.

Özellikle Iron Man, Captain America, Black Widow gibi ana karakterlerin hatta ve hatta "olmazsa olmaz!" dediklerimizin başına neler geldiği malumunuz...

Bu saatten sonra kozmik karakterler daha ağırlıklı olacak ama sizce bu etkiyi yaratabilirler mi? Yeni karakterler Robert Downey Jr. gibi rolüne yakışır mı? Yeni filmlerde neler olur, neler biter?

Buyrun sohbete. :)

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
valla bildiğime göre yeni avengers filmi çıkmayacak kahramanların ayrı ayrı filmleri çıkacak ama bazı kesimde ironman geri gelebilir gibi şeyler diyor gelirse nasıl olur hiç bilmiyorum ama bence güzel olur şahsen en sevdiğim kahraman küçüklüğümden beri thor dur bana o şimşek tanrısı olması istediği gibi şimşekleri kontrol edebilmesi çok cool gelir :D tek beklentim bi an önce thor un kendine dönmesi ve farklı gezegenlerde farklı maceralara atılması filmini 4 gözle bekliyorum :)

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Çok güzel filmler gelecek. Eternals olsun, Galaksinin Koruyucuları 3 olsun daha niceleri. Youtube’de “Ezgi’nin Kanalı” kanalındaki videolara bak derim.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Gişede hasılat düşük olursa Iron Man'in dönüşü garanti.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Gişede hasılat düşük olursa Iron Man'in dönüşü garanti.
Çok saçma olur. Zirvede bırakılmalı bence. Bugün o teoriyi görmüştüm baya tepki almış olamaz vs. diye. Biraz araştırdım yabancılarda aynı tepkiyi vermiş.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Çok saçma olur. Zirvede bırakılmalı bence. Bugün o teoriyi görmüştüm baya tepki almış olamaz vs. diye. Biraz araştırdım yabancılarda aynı tepkiyi vermiş.
Mevzu her zaman paradır.
Bkz: 9. bölümü de çekersin, ölüyü de diriltirsin.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Top Bottom