Neler Yeni

Marvel's Spider-Man remastered görev gelmiyor

AjanFiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Fikret Çelebi

Marvel's Spider-Man remastered​

oyununda ana hikayede %83 ilerledim ve görev gelmedi. Yan görevlerin hepsini bitirdim ana hikayeden ilerlemek istiyorum fakat gözükmüyor. Görev almak için bir yöntem var mı?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,271
İsim
Ahmet Sevinç

Marvel's Spider-Man remastered​

oyununda ana hikayede %83 ilerledim ve görev gelmedi. Yan görevlerin hepsini bitirdim ana hikayeden ilerlemek istiyorum fakat gözükmüyor. Görev almak için bir yöntem var mı?
hocam en son nerede kaldınız hikayeden bazen bekletip görev yaptırtıyordu size siz yaptığınız için süre uzun gelmiştir belki

AjanFiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Fikret Çelebi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam en son nerede kaldınız hikayeden bazen bekletip görev yaptırtıyordu size siz yaptığınız için süre uzun gelmiştir belki
1676831283474.png

Hocam ben oyuna yaklaşık 5 aydır girmiyordum uzun bir aradan sonra girdim. En son buradaydım diye hatırllıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende öyledir diye düşündüm. Haritada olan tüm yan görevleri yaptım ona rağmen yeni görev gelmedi.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,271
İsim
Ahmet Sevinç
Alıntıyı görüntüle
Hocam ben oyuna yaklaşık 5 aydır girmiyordum uzun bir aradan sonra girdim. En son buradaydım diye hatırllıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende öyledir diye düşündüm. Haritada olan tüm yan görevleri yaptım ona rağmen yeni görev gelmedi.
Hocam siz galiba hikayeyi bitirmişsiniz bundan sonra anca dlc falan var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,548
Üyeler
154,250
Son üye
dmrqn
Top Bottom