Neler Yeni

masa sallanınca pc restart atıyor

jouly

80+ Bronze
arkadaşlar 2 ay önce pc yi temizledim ondan sonra restart atmaya başladı bilgisayarcı ya psu yada anakart diyor ama bugün şunu farkettim mesela ayağa kalkarken masa sallanırsa o zamanda restart atıyor ne olmuş olabilir tüm kablolar yerinde

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
hard disk kullanıyorsan hasar vermiş olabilirsin

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,456
İsim
Adem
arkadaşlar 2 ay önce PC yi temizledim ondan sonra restart atmaya başladı bilgisayarcı ya PSU yada anakart diyor ama bugün şunu farkettim mesela ayağa kalkarken masa sallanırsa o zamanda restart atıyor ne olmuş olabilir tüm kablolar yerinde
Kablolar takılı olsa bile tam oturmamış kablolar olabilir çıkartıp takmayı denediniz mi ?

ventioNN

80+ Platinum
Kablolarda temassızlık olabilir,harddiskin sorunlu olabilir,elektriksel sorun olabilir.Deneme yanılma yapmalısın.

jouly

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablolarda temassızlık olabilir,harddiskin sorunlu olabilir,elektriksel sorun olabilir.Deneme yanılma yapmalısın.
hocam hdd den olabilir neden çünki benim hd sorunluydu servise verdim o gelene kadar ssd almıştım 240gb temizlediğim gün hdd geldi servisten sıfır olarak gönderdiler ikisini de taktım resetlemeye başladı .win ssd de kurulu hdd yi çıkarıp kullandım yine resetledi

Top Bottom