Neler Yeni

masa sallanınca pc restart atıyor

jouly

80+ Bronze
arkadaşlar 2 ay önce pc yi temizledim ondan sonra restart atmaya başladı bilgisayarcı ya psu yada anakart diyor ama bugün şunu farkettim mesela ayağa kalkarken masa sallanırsa o zamanda restart atıyor ne olmuş olabilir tüm kablolar yerinde

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
hard disk kullanıyorsan hasar vermiş olabilirsin

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,438
İsim
Adem
arkadaşlar 2 ay önce PC yi temizledim ondan sonra restart atmaya başladı bilgisayarcı ya PSU yada anakart diyor ama bugün şunu farkettim mesela ayağa kalkarken masa sallanırsa o zamanda restart atıyor ne olmuş olabilir tüm kablolar yerinde
Kablolar takılı olsa bile tam oturmamış kablolar olabilir çıkartıp takmayı denediniz mi ?

ventioNN

80+ Platinum
Kablolarda temassızlık olabilir,harddiskin sorunlu olabilir,elektriksel sorun olabilir.Deneme yanılma yapmalısın.

jouly

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablolarda temassızlık olabilir,harddiskin sorunlu olabilir,elektriksel sorun olabilir.Deneme yanılma yapmalısın.
hocam hdd den olabilir neden çünki benim hd sorunluydu servise verdim o gelene kadar ssd almıştım 240gb temizlediğim gün hdd geldi servisten sıfır olarak gönderdiler ikisini de taktım resetlemeye başladı .win ssd de kurulu hdd yi çıkarıp kullandım yine resetledi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,067
Üyeler
140,139
Son üye
mr.mario
Top Bottom