Neler Yeni

Masa tenisi topu önerisi

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Knk şunu buldum
6lı 17 TL
Artengonun kide şu
6lı 13tl
Fotoda tryon pek kaliteli durmuyor tabi bilemiyorum ama sence hangisi daha kaliteli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve birde 15 TL kargo parası var tryonda
Bunlar bir yıldız, bizim kullandıklarımız en az 3 tü.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
alperen taha demir
Bunlar bir yıldız, bizim kullandıklarımız en az 3 tü.
Bundan daha pahalı bir şey almayı düşünmüyorum zaten daha önce dhs 1 yıldız kullanmıştım benim için yeterliydi fakat o marka 3lü 6lı satılmıyor 10 lu 20 li falan satılıyor onun için seçeneklerim bunlar

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bundan daha pahalı bir şey almayı düşünmüyorum zaten daha önce dhs 1 yıldız kullanmıştım benim için yeterliydi fakat o marka 3lü 6lı satılmıyor 10 lu 20 li falan satılıyor onun için seçeneklerim bunlar
Ben okul takımında oynuyordum, turnuvalara katılıyorduk. 2 tane ilçe birinciliğide elde ettik. Genelde uygun olduğu için çalışmak için 3 yıldızlı tryon topları kullanırdık. Turnuvalarda butterfly toplarla oynardık.

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet emre börekçi

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Ne hissi vardı be onlarda çok net falso alırlardı
Valla ben 4 senedir elime raket almıyorum. Tam hatırlayamıyorum fakat toplar arasındaki farkı bariz bir şekilde hissettiğimi hatırlıyorum.

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet emre börekçi
toplar arasındaki farkı bariz bir şekilde hissettiğimi hatırlıyorum.
Bende hatırlıyorum ben de oynamayalı 1 sene olacak ama gerçekten fark ediyordu butterfly gayet iyi bu işte

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bende hatırlıyorum ben de oynamayalı 1 sene olacak ama gerçekten fark ediyordu butterfly gayet iyi bu işte
Evet en iyi markalardan biri. Ondan da iyi bir kaç marka biliyordum genellikle il turnuvasına gelen kolej okullarının kullandıklarıydı fakat hiçbirinin ismini hatırlamıyorum.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
alperen taha demir
Ben okul takımında oynuyordum, turnuvalara katılıyorduk. 2 tane ilçe birinciliğide elde ettik. Genelde uygun olduğu için çalışmak için 3 yıldızlı tryon topları kullanırdık. Turnuvalarda butterfly toplarla oynardık.
Ya biliyorum çok fark ediyor ama dediğim gibi sadece okulda eğlenmek için oynayacağım ve okulda kaybolma kırılma hatta çalınma ihtimali çok yüksek birde yurtta kalıyorum onun için

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Ya biliyorum çok fark ediyor ama dediğim gibi sadece okulda eğlenmek için oynayacağım ve okulda kaybolma kırılma hatta çalınma ihtimali çok yüksek birde yurtta kalıyorum onun için
O zaman 1 yıldızlı almanız yeterli. Siz zaten keyif için oynayacaksınız fazla para vermenize gerek yok bunlarda işinizi görür. Topun üstüne basılmadığı sürece kırılma ihtimali yoktur. Kaybolma, çalınma durumu olabilir.

YiğitAysul

80+ Silver
Decathlonun artego markalı topları iyiydi en son, fiyatlarıda uygundu

Top Bottom