Neler Yeni

Masa veya raf için figür tavsiyesi

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
Başlıktada bahsettiğim gibi, uygun fiyatlı masaya renklendirecek hoş figür aramaktayım tavsiyelerinizi merak ediyorum oyun veya süper kahraman figürü olursa güzel olur

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,808
İsim
Oğuz Oğuz
Başlıktada bahsettiğim gibi, uygun fiyatlı masaya renklendirecek hoş figür aramaktayım tavsiyelerinizi merak ediyorum oyun veya süper kahraman figürü olursa güzel olur
3d printer ile figür basan insanlar var insta da ve dolapta.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dolap uygulamasında çeşitli çok iyi ürünler bulunmakta benimde 5 tane aldığım ürünler var ışıklı felan yerleştirdim içine güzel bir şekilde dekor amaçlı kullanıyorum.

lJeu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem Cankut
Instagram
Keremmcankut
Dolap uygulamasında çeşitli çok iyi ürünler bulunmakta benimde 5 tane aldığım ürünler var ışıklı felan yerleştirdim içine güzel bir şekilde dekor amaçlı kullanıyorum.
Nasıl buldunuz acaba arama butonuna figür mü yazdınız ayrı bişey mş yazmak gerekiyor. Ben sizin givi çok sevecegım seyler bulamadım

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Nasıl buldunuz acaba arama butonuna figür mü yazdınız ayrı bişey mş yazmak gerekiyor. Ben sizin givi çok sevecegım seyler bulamadım
Dekor yazdığında çıkacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,867
Üyeler
138,425
Son üye
Kyruse
Top Bottom