Neler Yeni

Masaüstü bilgisayar toplamak için yardım!

kutsolak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
osman sınav
Bütçe
4000
Merhabalar masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum, masaütünden pek anlamam, max bütçem 4000 lira. Bilgisayarı sadece kod yazmak, sanal pc ve tarayıcıda gezinmek için kullanacağım. Öneriniz var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,802
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
GameGaraj'daki sisteme bakın hocam.

kutsolak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
osman sınav
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Intel i5-11600 veya Intel i5-11400 işlemcili bir sistem toplamayı düşünüyorum. Dahili ekran kartı olduğu için ekran kartı almayacağım. Bu işlemcilere hangi anakart hangi kasa uyumlu olur bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?​

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Merhabalar masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum, masaütünden pek anlamam, max bütçem 4000 lira. Bilgisayarı sadece kod yazmak, sanal pc ve tarayıcıda gezinmek için kullanacağım. Öneriniz var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
apu alın derim

bayeggex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ege Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Oyun yapimi, yazilim, sistem toplama, unity
intel i5 11600 alacağınıza biraz daha güçlü bir işlemci alabilirsiniz ryzen tarafına bakmanızı öneririm

bayeggex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ege Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Oyun yapimi, yazilim, sistem toplama, unity

kutsolak

80+
Dahası