Neler Yeni

Masaüstü bilgisayarıma dizüstü takas teklifi geldi

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,278
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
O laptopun sıfır fiyatı fazla olsada o kadar etmez 7.5a satman çok zor. Masaüstünü daha rahat satarsın.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Peki sence bu sistem bu dolar kurunda en fazla veya makul olarak kaç TL'ye satılır ? ben fiyatını 7.500 TL yaptım ama 15 gün öncesine kadar
Belli olmaz. Tamamen alıcının bilgisine ve çevresine göre değişir.
7000 TL'ye satın alınabilen kampanyalı sistemleri bilen biri, bu fiyata 1050 Ti almaz.
Ama piyasaya hakim olmayan biri "Gaming sistem buldum" diyerek 9000'e de alabilir.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,802
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Aynen öyle hem elime para geçsin küçük bir miktarda olsa kitap masrafları için hem de uygun ikinci el veya sıfır konsol alayım diyorum.

Konsol satan adam masaüstü bilgisayar takasını kabul etmedi daha sonra bu laptop aklıma gelmişti laptop teklifinde bulunmuştum 1 saat önce eğer kabul etseydi takası yapıp konsolu alacaktım hem üstüne para alırdım diye düşünüyordum ne yazık ki kabul etmedi artık satılmasını bekleyeceğim herhalde :)

Peki masaüstü bilgisayar kasamın fiyatı şuan ki dolar kuruna vesaire bakarsak en fazla veya makul olarak kaç TL eder ? Bunu sorma sebebim 2-3 ay öncesine kadar 5.750-6.000 fiyattan koymuştum ama 15 gün önce 7.500 - 8.000 TL fiyata çıkardım.
O fiyatta dursun. 6.000 TL'nin aşağısına satmayın.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Yardımcı olan, fikirlerini belirten ve zaman ayırdığınız için herkese teşekkür ederim iyi forumlar / akşamlar dilerim görüşmek üzere

Top Bottom