Neler Yeni

Çözüldü✓ Masaüstü mü ? Laptop mı ? 50-60k

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen Sözer
Arkadaşlar selamlar 4070 li bir pc alacağım sadece oyun amaçlı fakat kararsız kaldım laptop mu? masaüstü mü? Bütçe 50 60k
1.Laptop tercih etme sebebim alanımın yani odamın dar olması laptop alsam en azından fazla yer kaplamaz (en büyük neden bu)
2.Wifi olan uzaklık ki bunu router ile çözerim diye düşünüyorum.
Masaüstü alırsam da wifi destekli anakart alsam laptop mu daha iyi wifi sağlar anakart mı onu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Oynadığım oyunlar: Pubg,Cs,BF5,Lol,apex, kısacası hikaye oyunları ve çok performans gerektiren oyunlar oynamayı tercih etmiyorum.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre
Arkadaşlar selamlar 4070 li bir pc alacağım sadece oyun amaçlı fakat kararsız kaldım laptop mu? masaüstü mü? Bütçe 50 60k
1.Laptop tercih etme sebebim alanımın yani odamın dar olması laptop alsam en azından fazla yer kaplamaz (en büyük neden bu)
Masaüstü alırsam da wifi destekli anakart alsam laptop mu daha iyi wifi sağlar anakart mı onu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Oynadığım oyunlar: PUBG,Cs,BF5,Lol,apex, kısacası hikaye oyunları ve çok performans gerektiren oyunlar oynamayı tercih etmiyorum.
kesınlıkle masaustu

Metehan53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Metehan
Eğer ağır oyunlar da oynayacaksın ve performanstan kayıp vermek istemiyor isen masaüstü tabikide ama 50 60 bin TL büyük bir rakam Bü yüzden laptop da alabilirsin çünki o fiyatlarda da bütün oyunları oynayabileceği laptoplar var ben senin yerinde olsam masaüstü laptop alırdım çünkü sen 50k 60k fiyattan bahsediyorsun laptop senin için daha uygun sana faydam dokunduysa ne mutlu bana hayırlı olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptop senin için daha uygun çünki bütçen iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen Sözer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer ağır oyunlar da oynayacaksın ve performanstan kayıp vermek istemiyor isen masaüstü tabikide ama 50 60 bin TL büyük bir rakam Bü yüzden laptop da alabilirsin çünki o fiyatlarda da bütün oyunları oynayabileceği laptoplar var ben senin yerinde olsam masaüstü laptop alırdım çünkü sen 50k 60k fiyattan bahsediyorsun laptop senin için daha uygun sana faydam dokunduysa ne mutlu bana hayırlı olsun

Laptop senin için daha uygun çünki bütçen iyi
Yok ağır oyunlar tercih etmiyorum yazdığım oyunlar benim için yeterli. banada laptop benim için uygun geliyor ama masaüstü tarafına bakınca 60 k lara çıktığım zaman laptoptan daha iyi sistem topluyorum wifi destekli anakart ile birlikte.Şuan tek derdim wifi destekli anakart ile laptopun çekim güçleri nasıl olur

Uzun süredir laptop kullanan biriyim laptop alırdım yerinde olsam.
Evden çıkarmayacaksan masaüstü daha mantıklı olabilir tabii aynı fiyatlara daha performanslı cihazlar elde edebilirsin ama işte laptopunda rahatlığı çok iyi

Uzun süredir laptop kullanan biriyim laptop alırdım yerinde olsam.
Hangi marka tercih ettin

Evden çıkarmayacaksan masaüstü daha mantıklı olabilir tabii aynı fiyatlara daha performanslı cihazlar elde edebilirsin ama işte laptopunda rahatlığı çok iyi
Laptopun rahatlığı ve yer kaplama sorunu olmaması çok iyi

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
mert
Hocam istersen 200k bandina çık
ben o laptopdan çıkan fan sesinden rahatsız olurum diyorsan alma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emirhan
Oynadığım oyunlar: PUBG,Cs,BF5,Lol,apex, kısacası hikaye oyunları ve çok performans gerektiren oyunlar oynamayı tercih etmiyorum.
Masaüstü al bence 60 k ya canavar toplarsın bi yerlere götürmiyeceksen kesinlikle masaüstü al

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,719
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom