Neler Yeni

Masaüstü mü Laptop mu almalıyım?

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
Bütçe
8000
Arkadaşlar selamlar.Önceliğim oyun olacak şekilde yazılımla uğraşacağım.Oyunlardan beklentim yüksek bu konuda masaüstü daha iyi olur ancak rahatıma da düşkünüm.Arada bir de seyahat ederim.Sizce tercihim ne olmalı yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Techno08

80+ Gold

muskA

80+ Silver
Arkadaşlar selamlar.Önceliğim oyun olacak şekilde yazılımla uğraşacağım.Oyunlardan beklentim yüksek bu konuda masaüstü daha iyi olur ancak rahatıma da düşkünüm.Arada bir de seyahat ederim.Sizce tercihim ne olmalı yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
Aleyküm selam,oyuna çok düşkünseniz masaüstü tercih edin,belirttiğiniz şeylerde bana kalırsa laptop tercih ederdim.

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aleyküm selam,oyuna çok düşkünseniz masaüstü tercih edin,belirttiğiniz şeylerde bana kalırsa laptop tercih ederdim.
uzun seneler kullanmayı düşünüyorum bu yüzden de laptop içime sinmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler

KirliKill

80+ Silver
Masaüstü hee zaman. Hele ki bu ekonomide laptop alanlara içim acıyor ama arada sırada desiğiniz 2 ayda bir gidip 15 gün gelmiyosanız laptop ama sanırım uzun vadede kullanmak istiyosunuz MASAÜSTÜ

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
Masaüstü hee zaman. Hele ki bu ekonomide laptop alanlara içim acıyor ama arada sırada desiğiniz 2 ayda bir gidip 15 gün gelmiyosanız laptop ama sanırım uzun vadede kullanmak istiyosunuz MASAÜSTÜ
o kadar sık değil seyahat olayı.Tatilden tatile

Yıldırım Beyazid

80+ Bronze
masaüstü alsan daha iyi 20 sene kullanırsın ama şartlarına göre laptop

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu