Neler Yeni

Mastürbasyon illetini bırakamıyorum

kraxius

80+ Bronze
Elim hep malum yere gidiyor duramıyorum resmen maks 1-1.5 gün 1.2 sene falan oldu başlayalı 4 ay sonra da oruç geliyor önceki sene gusül ala ala tamamlamıştım bırakmam lazım bu işleri yardım edin zaten kişisel mental sorunlarım var her gün 1-2 tane yapıyorum

egebaranakk0

80+ Silver
Elim hep malum yere gidiyor duramıyorum resmen maks 1-1.5 gün 1.2 sene falan oldu başlayalı 4 ay sonra da oruç geliyor önceki sene gusül ala ala tamamlamıştım bırakmam lazım bu işleri yardım edin zaten kişisel mental sorunlarım var her gün 1-2 tane yapıyorum
Hocam herkes onu bi dönem yaşamiştir bunu atlatmanin tek yolu düşünmemeye çalişmak kadin nedir ki ileride daha da iyi anlayacaksin bide yaşin kaç

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

HjRO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ekrem Fil
hayat boş pompala coş

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yaş kaç

Top Bottom