Neler Yeni

Mastürbasyon, sivilce yi tetikliyor mu?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

KlausM

80+ Silver
başkan açık konuşucam mastürbasyon yapmak artık beni sarmıyor ve kısa süreli zevk veriyor ve vücuda zarar git abi spora hem kendini geliştirirsin her konuna hemde bağını yersin sporun :)

zarardan kastım sivilce vb... değil protein gidiyor abi saçın dökülür cart curt

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,739
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
bir halk söylemidir. Sivilceyi tetiklemez. abur cuburlar ve en çok çekirdek tarzı yağlı yiyecekler sivilcelenmeyi aşırı etkiliyor. iyi bir yüz kremi ve yüz yıkama jeli kullanırsanız lekelenme azalır.
Peki yüz yıkama jelleri mi daha mantıklı yoksa Bıttım sabunu mu?

Yüz yıkama jeli daha önce kullandım pek bi faydasını görmedim. Bi kaç gün önce bittim sabunu aldım şimdi onu kullanıyorum bakalım 2-3 hafta içinde ise yarayıp yaramadığı belli olur herhalde

başkan açık konuşucam mastürbasyon yapmak artık beni sarmıyor ve kısa süreli zevk veriyor ve vücuda zarar git abi spora hem kendini geliştirirsin her konuna hemde bağını yersin sporun :)

Spora da başladım geçen hafta cuma günü 😅

İlk seferim olduğu için hoca şuan full body çalıştırıyor faydasını görürüz inşallah.

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Godric
Hiç alakası yok.Ayrıca cildiyeye randevu alıyorsun ve sivilcelerinden kurtuluyorsun 😊

DaffyGraphic

80+ Silver
Tamamdır hocam o zaman gerekmediği sürece mastürbasyon'dan uzak duracağız, teşekkür ederim.
Çoğu insan bunu kabullenmiyor belkide onlarda farklı ama, bende öyle, mastürbasyon zaten İslamda da günah olduğu için, yapmamak demiyorum, gerekmediği süre yapmamak iyidir bence. Müslüman değilseniz bile, ben gerekmediği sürece yapmıyorum. Zararları da var tabii ki, protein kayıbı ve.b.

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,739
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Çoğu insan bunu kabullenmiyor belkide onlarda farklı ama, bende öyle, mastürbasyon zaten İslamda da günah olduğu için, yapmamak demiyorum, gerekmediği süre yapmamak iyidir bence. Müslüman değilseniz bile, ben gerekmediği sürece yapmıyorum. Zararları da var tabii ki, protein kayıbı ve.b.
Protein kaybı yaptığını ilk defa duydum tamamdır teşekkür ederim.

DaffyGraphic

80+ Silver

Şu arkadaşta yazmış zaten.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,397
İsim
Olcay akbulut
bu allahın belası şeyden nasıl kurtuldunuz? n-ne zaman yapsam lanet ediyorum kendime çok kötü bi his oluyo böyle

DaffyGraphic

80+ Silver
Bir de şu zararları var, bu arada bu psikoloji durumu net doğru.
  • Çok fazla mastürbasyon yapmak yorgunluk, güçsüzlük, halsizlik ve kramplara neden olur.
  • Ayrıca antrenman yapma isteğinizi düşüreceğinden dolayı performansınızı ve motivasyonunuzu da düşürecektir.
  • Psikolojinizi olumsuz etkiler.
  • Beslenmenizi bozar ve kas gelişiminiz olumsuz yönde etkilenir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu allahın belası şeyden nasıl kurtuldunuz? n-ne zaman yapsam lanet ediyorum kendime çok kötü bi his oluyo böyle
Ben kendime söz verdim, yapmak istediğimde dışarı çıkıyorum, şu aralar şükür istekte yok zaten. Sonrasını düşünüp yapma.

Ayrıca olduğunca, o şey videolardan uzak durmaya çalış. Fotoğraflardan da aynı şekilde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,576
İsim
Burak Karadağ
  • Çok fazla mastürbasyon yapmak yorgunluk, güçsüzlük, halsizlik ve kramplara neden olur.
  • Ayrıca antrenman yapma isteğinizi düşüreceğinden dolayı performansınızı ve motivasyonunuzu da düşürecektir.

Ben kendime söz verdim, yapmak istediğimde dışarı çıkıyorum, şu aralar şükür istekte yok zaten. Sonrasını düşünüp yapma.

Ayrıca olduğunca, o şey videolardan uzak durmaya çalış. Fotoğraflardan da aynı şekilde.
Çok illet bir alışkanlık ya gerçekten 😖

Rulep

80+ Gold
Bilimsel olarak kanıtlanmış mı bilmiyorum ama ben yaptığımda çıkıyordu yapmadığım da da çıkmıyordu ayrıca sık abur cubur tüketen biri değilim

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,397
İsim
Olcay akbulut

meslek lisesinde biraz zor gibi ama, zor deyipde vazgeçmek olmaz challenge başlasın hedef 1 ay

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,844
İsim
Akın Taşkan
Ergenlik sivilcelerini tetikler. 30 yaşında adamsan ama bişi yapmaz.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Etkilemez ama fazla asılma kardeşim zararlı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom