Neler Yeni

matematiğim 0 net denemelerde

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
0 net matematık yapıyorum denemelerde ne yapcam bılmıyorum cok korkuyorum 11.sınıfa geçtım toparlayamaz mıyım ?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
0 net matematık yapıyorum denemelerde ne yapcam bılmıyorum cok korkuyorum 11.sınıfa geçtım toparlayamaz mıyım ?
0'dan matematik kitabı alıp çalışmaya başla. Demek ki temelin yok. 1 sene uğraş, eğer yapamazsan sözelden gir. Tyt'den 0 yapıyorsan ayt den hayli hayli 0 yaparsın şimdi. O yüzden sözele asıl şimdiden.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
0'dan matematik kitabı alıp çalışmaya başla. Demek ki temelin yok. 1 sene uğraş, eğer yapamazsan sözelden gir. Tyt'den 0 yapıyorsan ayt den hayli hayli 0 yaparsın şimdi. O yüzden sözele asıl şimdiden.
nokta atışı olarak lınk var mı hocam elınızde 0 dan matematık

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Benimde öyleydi. 2 senedir sıfır çekiyordum. 9 ve 10. Sınıfta. Sonra fark ettim temelim sıfır. Matematikten hep nefret ettim. Sonra kafama dank etti tabi öğrenmezsem olmazdı yoksa ne yapacaktım üniversite sınavında. Sonra gittim sıfırdan kitap aldım temelden öğrenmeye başladım. Çalıştım çalıştım anlamaya çalıştım. Sonra tabi ki yine sıfır çektim olmadı :D

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan
Benimde öyleydi. 2 senedir sıfır çekiyordum. 9 ve 10. Sınıfta. Sonra fark ettim temelim sıfır. Matematikten hep nefret ettim. Sonra kafama dank etti tabi öğrenmezsem olmazdı yoksa ne yapacaktım üniversite sınavında. Sonra gittim sıfırdan kitap aldım temelden öğrenmeye başladım. Çalıştım çalıştım anlamaya çalıştım. Sonra tabi ki yine sıfır çektim olmadı :D
Hocam sonra ne oldu

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Hocam olmuyorsa zorlamaya gerek yok. Bazıları zorlamaya çalışıyor sonra mezuna kalıyorlar. Yapamıyorsan sözelden giriverirsin.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hocam sonra ne oldu
Hocam sonra tabii ki sözelden girdim sınava matematik boş bıraktım. Uğraştım olmadı matematik beceremiyorum hiçbir şekilde. Zaten sorun değil hayatımın hiçbir yerinde denklemlere rasyonel sayılara ihtiyacım yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam olmuyorsa zorlamaya gerek yok. Bazıları zorlamaya çalışıyor sonra mezuna kalıyorlar. Yapamıyorsan sözelden giriverirsin.
Aynen olmuyorsa zorlamaya gerek yok. Bazı insanlar sözel zekalıdır.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
ama ben eşit ağırlık seçtım
Bende Eşit Ağırlık sınıfındaydım ama sözelden girdim. Eşit Ağırlık okuyan biri sözelden de girer merak etme. Benim sözelden girme sebebim ise matematik yapamama değil istediğim mesleğin orada olması idi. Matematik yapabildiğim için de beni bayağı öne attı zaten. Senin istediğin meslek nedir aklında var mı bir şeyler.

Yakup.

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
10

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649