Neler Yeni

Mavi Ekran Mavi ekran aldım -Minidump

phopshen

80+ Bronze
Oyundayken mavi ekran hatası aldım fotoğrafını çekemedim. Minidump dosyasını bırakıyorum inceler misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emmree

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,729
İsim
Emre Zengin
Oyundayken mavi ekran hatası aldım fotoğrafını çekemedim. Minidump dosyasını bırakıyorum inceler misiniz?

Emmree
- Kaspersky'ı kaldır.
- MSI Afterburnerı kaldır.
- WireGuard'ı kaldır.
- Proton VPN'i kaldır.
- Bluetooth sürücüsünde bir sıkıntı görünüyor onu da aygıt yöneticisinden dosyalarıyla birlikte kaldırıp Windows Update üstünden güncelleyip tekrardan yükle bakalım.
- WIFI ve Ethernet sürücün hata vermiş. Sen bunları bir program üstünden mi güncelledin? Windows Update'e girip güncelleştirmeleri denetlemediysen güncelleştirmeleri denetle. Eğer bunla ilgili sürücüler çıkmıyorsa bu attığımı indirip kurmayı bir dene. Aygıt Yönetisinden Realtek mi Qualcomm olup olmadığını bakabilirsin.
- Ekran kartının modeli nedir? Onunda sürücüsü çökmüş.

phopshen

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
- Kaspersky'ı kaldır.
- MSI Afterburnerı kaldır.
- WireGuard'ı kaldır.
- Proton VPN'i kaldır.
- Bluetooth sürücüsünde bir sıkıntı görünüyor onu da aygıt yöneticisinden dosyalarıyla birlikte kaldırıp Windows Update üstünden güncelleyip tekrardan yükle bakalım.
- WIFI ve Ethernet sürücün hata vermiş. Sen bunları bir program üstünden mi güncelledin? Windows Update'e girip güncelleştirmeleri denetlemediysen güncelleştirmeleri denetle. Eğer bunla ilgili sürücüler çıkmıyorsa bu attığımı indirip kurmayı bir dene. Aygıt Yönetisinden Realtek mi Qualcomm olup olmadığını bakabilirsin.
- Ekran kartının modeli nedir? Onunda sürücüsü çökmüş.
- Kaspersky yüklü değil.
- MSI Afterburner sıcaklığa bakmak için yüklemiştim hemen kaldırayım.
- WireGuard o ne bilmiyorum ne ara yüklenmiş bulamıyorum. Yüklü değil
- ProtonVPN geforce nowda hızlı girmek için kullanıyordum onu kaldırmasam olmaz mı?
- Bluetooth bu şekilde mi kaldırılacak
1689490582438.png

- Update'de bunu yüklüyor ethernet sürücüsü çıkmadı. Sizin attığınız linktekilerden en üsttekini indirip kurayım dimi
1689490819711.png

1689492148309.png

- Ekran kartım NVIDIA Geforce 315m. Onun da sürücüsü günceldi.
1689491117277.png

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,729
İsim
Emre Zengin
- Kaspersky yüklü değil.
- MSI Afterburner sıcaklığa bakmak için yüklemiştim hemen kaldırayım.
- WireGuard o ne bilmiyorum ne ara yüklenmiş bulamıyorum. Yüklü değil
- ProtonVPN geforce nowda hızlı girmek için kullanıyordum onu kaldırmasam olmaz mı?
- Bluetooth bu şekilde mi kaldırılacak
Alıntıyı görüntüle
- Update'de bunu yüklüyor ethernet sürücüsü çıkmadı. Sizin attığınız linktekilerden en üsttekini indirip kurayım dimiAlıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
- Ekran kartım NVIDIA Geforce 315m. Onun da sürücüsü günceldi.
Alıntıyı görüntüle
@Emmree yardımcı olabilir misiniz
Sen bana 2022 Eylül ve Nisan 2023'te aldığın mavi ekranları da atmışsın. Bugün sabah farketmedim ben bunu. WireGuard, ProtonVPN ve MSI Afterburnerı kaldır. Eğer gene mavi ekran yersen yeni minidump dosyanı paylaş hocam.

phopshen

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen bana 2022 Eylül ve Nisan 2023'te aldığın mavi ekranları da atmışsın. Bugün sabah farketmedim ben bunu. WireGuard, ProtonVPN ve MSI Afterburnerı kaldır. Eğer gene mavi ekran yersen yeni minidump dosyanı paylaş hocam.
Kusura bakmayın. Bir kere daha mavi ekran almıştım size atmıştım. Bütün dosyaları yollamıştım bir şey olmamıştı. Öğrendim şimdi inşallah olmaz, bir dahakine yenisini atarım hocam.

@Emmree WireGuard diye bir şey yüklemedim bilgisayar o ne bilmiyorum. Msı Afterburnerı kaldırdım. ProtonVPN kaldırmasam olmaz mı geforce now uygulamasında oyun oynamak için kullanıyorum onu. Kullanmazsan yarım saat falan bekletiyor.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,729
İsim
Emre Zengin
Kusura bakmayın. Bir kere daha mavi ekran almıştım size atmıştım. Bütün dosyaları yollamıştım bir şey olmamıştı. Öğrendim şimdi inşallah olmaz, bir dahakine yenisini atarım hocam.

@Emmree WireGuard diye bir şey yüklemedim bilgisayar o ne bilmiyorum. Msı Afterburnerı kaldırdım. ProtonVPN kaldırmasam olmaz mı geforce now uygulamasında oyun oynamak için kullanıyorum onu. Kullanmazsan yarım saat falan bekletiyor.
Tamamdır kalsın bakalım o. https://content.us.dynabook.com/content/support/downloads/tc70095400d.exe bu attığım linkten LAN sürücüsünü kurun bakalım hocam.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,729
İsim
Emre Zengin
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri