Neler Yeni

Mavi Ekran Hatası Alıyorum

Brancos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Muhsin Mazlum
Disk kaynaklı bir sorun var. HD Tune Pro ile tüm disklere Quick Scan kapalı olacak şekilde Error Scan gerçekleştirip, sonuçlara ek olarak Health sekmelerinin görüntülerini paylaşın.

Ek olarak aşağıdaki linkten F4 sürümünü indirip BIOS'unuzu güncelleyin. Youtube üzerinde Gigabyte anakart BIOS kurulumu yazarsanız rehber videoları bulabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Mami
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Disk kaynaklı bir sorun var. HD Tune Pro ile tüm disklere Quick Scan kapalı olacak şekilde Error Scan gerçekleştirip, sonuçlara ek olarak Health sekmelerinin görüntülerini paylaşın.

Ek olarak aşağıdaki linkten F4 sürümünü indirip BIOS'unuzu güncelleyin. Youtube üzerinde Gigabyte anakart BIOS kurulumu yazarsanız rehber videoları bulabilirsiniz.
hd tune ile kontrol gerçekleştirdim sorun çıkmadı.

Brancos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Muhsin Mazlum
Tam anlaşamadık sanırım. Quick Scan kapalı olacak şekilde Error Scan gerçekleştirip, sonuçlara ek olarak Health sekmelerinin görüntülerini paylaşın.

Ayrıca BIOS'unuzu güncelleştirmeniz gerektiğini de söylemiştim. Onu ihmal etmeyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Mami
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam anlaşamadık sanırım. Quick Scan kapalı olacak şekilde Error Scan gerçekleştirip, sonuçlara ek olarak Health sekmelerinin görüntülerini paylaşın.

Ayrıca BIOS'unuzu güncelleştirmeniz gerektiğini de söylemiştim. Onu ihmal etmeyin.
hocam bilgisayarcı bios güncellersen sistemin bozulabilir dedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde hd tune ile hep tarama yapıyorum sorun yok yani. Quick Scan Kapalı Şekilde,Memtest yapayım diyorum fakat bilgiayarı bozarım korkusu var.

Brancos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Muhsin Mazlum
Arkadaşım bir ekran görüntüsü paylaşmak bu kadar zor olmamalı yahu. 1 sayfa konu konuştuk burada ilk adımı gerçekleştiremedik daha. Alt tarafı testi yapacaksın ve buna ek olarak Health sekmesini atacaksın. Gittim o kadar "görüntülerini paylaşacaksınız" yazısının altını çizdim kalınlaştırdım bide. Neyse. BIOS güncellemesi konusuna gelecek olursak BIOS güncellemesi esnasında elektrik kesintisi yaşarsan anca öyle sıkıntı yaşarsın. Onun dışında doğru BIOS sürümü cihazı bozmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Yağız Hakverdi
hocam bilgisayarcı bios güncellersen sistemin bozulabilir dedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde hd tune ile hep tarama yapıyorum sorun yok yani. Quick Scan Kapalı Şekilde,Memtest yapayım diyorum fakat bilgiayarı bozarım korkusu var.
doğru BIOS sürümü kullanıldıktan sonra ve güncelleme esnasında elektrikler gitmediği sürece sorun olmaz zaten 1-2 dakika sürüyor BIOS update sık elektrik giden yerde oturmuyorsan güncellemeni öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,822
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom