Neler Yeni

Mavi Ekran Hatasız :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa DUMAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım ve Yazılım
Dostlar. Yeni bir pc topladım.
R5 3600x
Gtx 1660 s
16GB DDR4 3200MHz ram
650w 80+ Bronze Psu

Eski pc mden oyun oynamak için söktüğüm 480GB lık ssd im bu pc ye takınca windows açılırken mavi ekran veriyor. Çıkarıp eski pc ye takıyorum sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Yeni pc de başka bir ssd yi taktığım zaman ve windows 7 bir harddisk takmama rağmen çalışıyor. Lakin ben bu oyunlarimin yüklü olduğu ssd yi eski pc de sorunsuz çalışıyor olmasına rağmen yeni pc de çalıştıramıyorum. Formatlamak istemiyorum. İnternet hızım çok yavaş saniyede 500kb la indirme yapiyo. Ve sildiklerimi geri indirmem epey zaman alıcak lütfen yardın edin.
Eski pc dediğimede bakmayın
i5 4460
GTX 1050 ti
8GB Ddr3 ram
mevcut

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Haktan Efe Cüra
Dostlar. Yeni bir pc topladım.
R5 3600x
Gtx 1660 s
16GB DDR4 3200MHz ram
650w 80+ Bronze Psu

Eski pc mden oyun oynamak için söktüğüm 480GB lık ssd im bu pc ye takınca windows açılırken mavi ekran veriyor. Çıkarıp eski pc ye takıyorum sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Yeni pc de başka bir ssd yi taktığım zaman ve windows 7 bir harddisk takmama rağmen çalışıyor. Lakin ben bu oyunlarimin yüklü olduğu ssd yi eski pc de sorunsuz çalışıyor olmasına rağmen yeni pc de çalıştıramıyorum. Formatlamak istemiyorum. İnternet hızım çok yavaş saniyede 500kb la indirme yapiyo. Ve sildiklerimi geri indirmem epey zaman alıcak lütfen yardın edin.
Eski pc dediğimede bakmayın
i5 4460
GTX 1050 ti
8GB Ddr3 ram
mevcut
kanka çok büyük ihtimal içinde eski driverler oldugu için düşünsene bilgisayarda 1660s var ama sen ona 1050ti driveri yükleyip düzgün çalışmasını bekliyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa DUMAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım ve Yazılım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka çok büyük ihtimal içinde eski driverler oldugu için düşünsene bilgisayarda 1660s var ama sen ona 1050ti driveri yükleyip düzgün çalışmasını bekliyorsun
ekran kartını ilk aldığımda darboğaz olmasına rağmen i5 4460 işlemcimle beraber takmıştım. Ozaman içine 1660superin driverini kurdum. Ki eğeri bu şekilde çalışmayacaksa o driveri asla kuramam ztn

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Haktan Efe Cüra
kanka eğer çözemiyorsan bi arkadaşının yada en kötü bir bilgisayarcıya gidip tüm oyunlarını geçici süreliğine başka diske aktar yeni sisteme takıp format at ardından oyunları geri eski diske taşı başka bir çözümü yok eğer driverlerde bir sorun yok diyorsan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,146
Üyeler
156,295
Son üye
kadiirhasan
Top Bottom