Neler Yeni

Çözüldü✓ MAVİ EKRANDAN SONRA PC AÇILMIYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Mehmet Emin Uzun
Bütçe
5000
Herkeze merhaba arkataşlar öncelikle
Yakın zamanda ryzen 3 2200gden r3 3100 e geçtim biraz overclock yaptım 4.1 ghzye stabilde çalışıyordu bugün pcde gezinirken birden mavi ekran hatası verdi yeniden başlatırken biosa girdim bi kaydet çık yaptım ondan sonra hiç görüntü vermedi klacye ve farede çalışmıyor, neyse denedim bi kaç kez açılmadı bekledim 2 saat tekrar açtım açıldı tekrar yeniden başlatıp biosa girip xmp açtım çık yaptım tekrar ekran gitti

Sistemdeki bileşenler r 3 3100
B450m s2h v2 arakart
8x2 patriot viper steel ram

Yarın eve gidince biosu sıgırlamayı düşünüyorum o an uşe gitmem gerektiğu için bakamadım ama sistemik ısınan bi sistem değildi neler önerirsiniz

eren28tr

80+ Platinum
Herkeze merhaba arkataşlar öncelikle
Yakın zamanda ryzen 3 2200gden r3 3100 e geçtim biraz overclock yaptım 4.1 ghzye stabilde çalışıyordu bugün pcde gezinirken birden mavi ekran hatası verdi yeniden başlatırken biosa girdim bi kaydet çık yaptım ondan sonra hiç görüntü vermedi klacye ve farede çalışmıyor, neyse denedim bi kaç kez açılmadı bekledim 2 saat tekrar açtım açıldı tekrar yeniden başlatıp biosa girip xmp açtım çık yaptım tekrar ekran gitti

Sistemdeki bileşenler r 3 3100
B450m s2h v2 arakart
8x2 patriot viper steel ram

Yarın eve gidince biosu sıgırlamayı düşünüyorum o an uşe gitmem gerektiğu için bakamadım ama sistemik ısınan bi sistem değildi neler önerirsiniz
Psuyu kapatıp bios pilini çıkarıp 1 dk bekle geri tak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,050
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom