Neler Yeni

Mavi ışık filtreli gözlük önerisi.

Green MAN

80+ Bronze
Monitörüm çok eski ve çok kuvvetli mavi ışığı var. filtre falan kullanıyorum ancak gözlerim yoruluyor yine de. Önerebileceğiniz gözlük var mı?

Naulian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Oğuzhan

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Optiğe gitsen. Nası olur?

Green MAN

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim. Bir şey sormak istiyorum bu gözlüğü aldıktan sonra bariz bir fark yaşadınız mı? Gözünüz böyle bir rahatladı mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Optiğe gitsen. Nası olur?
İyi olur :) Aslında sadece birkaç fikir alışverişinde bulunmak istedim. Gerçekten kullanan varsa deneyimlerini yazması için.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
İyi olur :) Aslında sadece birkaç fikir alışverişinde bulunmak istedim. Gerçekten kullanan varsa deneyimlerini yazması için.
Ben kullanıyorum. Blue cam diye aldım. 15 saat bilgisayarda kalsam da bir şey olmuyor. Gözlerim yorulmuyor.

Naulian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Oğuzhan
Teşekkür ederim. Bir şey sormak istiyorum bu gözlüğü aldıktan sonra bariz bir fark yaşadınız mı? Gözünüz böyle bir rahatladı mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Optiklik bir durum yok bildiğim kadarıyla filtre değişmiyor; Fark kesinlikle oluyor hele hele saatlerce bakıyorsan ancak günlük 3-4 üstü değilse fark etmezsin pek onu da söyliyim

Green MAN

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom