Neler Yeni

Max 1400₺ rahat ofis koltuğu önerisi

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Murat
Oyuncu koltukları almış başını gitmiş nolmuş öyle fiyatlara. Ofis koltuğu arıyorum önerilerinizi bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Süleyman Çelik
Hocam bilmediğim için soruyorum konu sahibi konuyu yükseltte tıklayarak konuyu yükseltebiliyor neden “up up up” tarzı kelimeler yazılıyor ?
o da aynı ürünü istediği için konu kirliliği yapmamak için up up kelimesini kulllanıyorlar benim bildiğim

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok mu önerisi olan?

wondarex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
wondarex
Hocam ben 1400 1500 TL bandında ofis koltuğu aldım tavsiye etmem 1 2 ay ömürleri var istediğin kadar iyi kullan illa alacam diyorsan bir bayiye gidip al internet üzerinden bu fiyata bence satın alma

• Beğen
Reaksiyonlar: Alyx

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben 1400 1500 TL bandında ofis koltuğu aldım tavsiye etmem 1 2 ay ömürleri var istediğin kadar iyi kullan illa alacam diyorsan bir bayiye gidip al internet üzerinden bu fiyata bence satın alma
Seduna marka çok öneriliyor ama fiyatı biraz beni aşıyor. Uygun bulabilirsem veya indirimde denk getirebilirsem seduna thunder pro veya skagen modelini almayı düşünüyorum. Keşke biraz daha bütçem olsa da yönetici koltuğu tarzı bir şey alabilsem

wondarex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
wondarex
Seduna marka çok öneriliyor ama fiyatı biraz beni aşıyor. Uygun bulabilirsem veya indirimde denk getirebilirsem seduna thunder pro veya skagen modelini almayı düşünüyorum. Keşke biraz daha bütçem olsa da yönetici koltuğu tarzı bir şey alabilsem
Ben rampage den 5bin TL'ye aldım koltuk gibi istersen üstünde uyu diğerleri kötü tavsiye etmem o fiyat bandında alacağın her koltuk aynı olur

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Murat
Ben rampage den 5bin TL'ye aldım koltuk gibi istersen üstünde uyu diğerleri kötü tavsiye etmem o fiyat bandında alacağın her koltuk aynı olur
keşke o kadar bütçem olsa da direkt oyuncu koltuğu alsam. Büro malzemeleri satan her mağazayı teker teker dolaştım resmen aradığım tarzda bi tane buldum aldım direkt. fiyatlar deli dehşet artmış vallahi

Top Bottom