Neler Yeni

Max 28K Sistem Önerisi

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Şöyle bir sistem de var. Acelen yok ise kampanya beklebilirsin. Pc hocası sistem çıkarıcak belki bu hafta çıkar. Vatan ise forumda bi arkadaşın yazısını okumuştum her perşembe sistem çıkartıyormuş kampanyalı orlara da bakabilirsin.

1VipeR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet KINALI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şöyle bir sistem de var. Acelen yok ise kampanya beklebilirsin. Pc hocası sistem çıkarıcak belki bu hafta çıkar. Vatan ise forumda bi arkadaşın yazısını okumuştum her perşembe sistem çıkartıyormuş kampanyalı orlara da bakabilirsin.
Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim amd kartlarla alakalı önyargım var daha önce sıkıntı yaşadım ama 7xxx serisini bilmiyorum sizce herhangi bir problem yaşarmıyım

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Draq123
Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim amd kartlarla alakalı önyargım var daha önce sıkıntı yaşadım ama 7xxx serisini bilmiyorum sizce herhangi bir problem yaşarmıyım
Üsteki sistem güzel psuyu 850tl verip yükseltmek gerek ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

7000 serisinde yaşamazsın sorun

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Ömür
daha forumdan yeni bir arkadaş aldı rx6700 onun da ön yargısı vardı şuan bir sorunu yok bence ddr5 sistem alın sırf nvidia diye ddr4 sistem alınmaz o fiyatlara

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Yaklaşık 2 olucak rx6650xt kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar. Ayrıca bu sistemi düşünürseniz belli başlı özelleştirmeler gerekiyor.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
Yaşamazsın. Driver güncellemesi geldiği zaman googlede arat sürümü ile birlikte sonra AMD resmi sitesinden veya Technopat'ın sitesinden oku avantajı ne dezavantajı ne diye, böyle olabilecek muhtemel bazı driver sorunlarının önüne geçmiş olursun. Onun dışında problem yaşamazsın. 1 senedir rx6700 kullanıyorum problem yok. 7xxx serisi de fişek gibi problem olmaz dolayısıyla.

1VipeR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet KINALI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaklaşık 2 olucak rx6650xt kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar. Ayrıca bu sistemi düşünürseniz belli başlı özelleştirmeler gerekiyor

Yaklaşık 2 olucak rx6650xt kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar. Ayrıca bu sistemi düşünürseniz belli başlı özelleştirmeler gerekiyor.

Sizce ne gibi özelleştirmeler yapmam lazım

Yaşamazsın. Driver güncellemesi geldiği zaman googlede arat sürümü ile birlikte sonra AMD resmi sitesinden veya Technopat'ın sitesinden oku avantajı ne dezavantajı ne diye, böyle olabilecek muhtemel bazı driver sorunlarının önüne geçmiş olursun. Onun dışında problem yaşamazsın. 1 senedir rx6700 kullanıyorum problem yok. 7xxx serisi de fişek gibi problem olmaz dolayısıyla.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim

daha forumdan yeni bir arkadaş aldı rx6700 onun da ön yargısı vardı şuan bir sorunu yok bence ddr5 sistem alın sırf nvidia diye ddr4 sistem alınmaz o fiyatlara
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Sizce ne gibi özelleştirmeler yapmam lazım
Anakart b650m-k, ssd 1tb agi ve psu 600w deepcool. Eğer bütçen var ise de ramleri pny xlr8 yapabilirsin ama fiyat avantajı ortadan kalkıyor. Parça kalitelerin ise ssd markasını bilmediğimden bir şey diyemiyorum ötekiler güzel ama.

Fiyat avantajım olsun dersen psu bide ssd 1 tb yapıp alabilirsin.

1VipeR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet KINALI
Anakart b650m-k, ssd 1tb agi ve psu 600w deepcool. Eğer bütçen var ise de ramleri pny xlr8 yapabilirsin ama fiyat avantajı ortadan kalkıyor. Parça kalitelerin ise ssd markasını bilmediğimden bir şey diyemiyorum ötekiler güzel ama.

Değerli fikirleriniz çok teşekkür ederim.

İşlemciyi soğutmak için ne tavsiye edersiniz hangi ürünü eklemeliyim

Son düzenleme:

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Değerli fikirleriniz çok teşekkür ederim.

İşlemciyi soğutmak için ne tavsiye edersiniz hangi ürünü eklemeliyim
Rica ederim ne demek her zaman. Soğutucu ise özelleştirmelerde iyi bir ürün yok o yüzden onu kendiniz başka bir yerden alıp ya kendiniz ya da bir başkasına montajlattırırsınız. https://www.epey.com/islemci-sogutucu/strong-st-r600.html bu model olabilir bir de thermalright ın modeli vardı bakıp geliyorum.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
Rx6700 baya iyi. 4060 ile muadil. Ve fırında değil baya serin çalışıyor.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Thermalright brust, bütçeye göre thermalright peerless assassin de olabilir sprit modeli varmış oda olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,092
Üyeler
155,203
Son üye
SadeSoda
Top Bottom