Neler Yeni

Öneri Max 30000 TL Laptop Önerisi

KronosEP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Sercan
Bütçe
30000
Kardeşim için laptop bakıyorum, oyun için vs. kullanılacak bir laptop aramıyorum oyunla alakası yok. Daha çok günlük kullanımda (ders çalışma, dizi/film izleme, müzik dinleme vs.) uzun zamanlar işini görecek bir laptop bakıyorum. Bütçem belirttiğim gibi, önerileriniz için teşekkürler.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
eren kılıçoğlu
Kardeşim için laptop bakıyorum, oyun için vs. kullanılacak bir laptop aramıyorum oyunla alakası yok. Daha çok günlük kullanımda (ders çalışma, dizi/film izleme, müzik dinleme vs.) uzun zamanlar işini görecek bir laptop bakıyorum. Bütçem belirttiğim gibi, önerileriniz için teşekkürler.
Harici ekran kartlı istersende bu var.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
ozan başaran
hocam yerinizde olsam şuna ram takar kullanırdım https://www.akakce.com/oyun-bilgisa...0-15-6-full-hd-notebook-fiyati,527414635.html
illa ekran kartsız lazım derseniz de macbook matebook asus expertbook asus zenbook gibi modellere bakın. harici ekran kartlı laptop daha iyi olur zaten advanced optimus ve nitro sense yazılımı ile güç yönetimini pil tasarrufuna çekerek pilden fazlasıyla tasarruf edebiliyorsunuz. 60hz li bir iş laptopu almaktansa 144hz bi laptop almak çok daha iyi olur

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
eren kılıçoğlu
4060lı modele gerek olacağını sanmıyorum, ama ilk önerdiğiniz laptop ilk bakışta güzel duruyor açıkçası. Kendim macbook air m1 düşünmüştüm siz ne dersiniz?
Bence benim attığımı al daha uzun süre götürür.

KronosEP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Sercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım önerilerinizi değerlendiricem teşekkür ederim.

sedatvrl

80+
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,643
Üyeler
146,973
Son üye
hugh
Top Bottom