Neler Yeni

Android Max 3000TL Telefon Önerisi

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
Bu sorunlar kullanıcıya bağlı bence.
Kesinlikle kullancı ile alakası yok sadece wp ınstagram twitter yüklü olan bir telefon'Da arayüzün kasması saçma değil mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle kullancı ile alakası yok sadece wp ınstagram twitter yüklü olan bir telefon'Da arayüzün kasması saçma değil mi ?
3 ay öncesine kadar samsung a31 aldıgıma cok pismanım satıcam zaten telefonu iphone'a geri dönücem

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

3 ay öncesine kadar samsung a31 aldıgıma cok pismanım satıcam zaten telefonu iphone'a geri dönücem
Herkes Samsung'dan nasıl bu kadar pişman olabiliyor anlamıyorum ya.

Ha geçmişte 1827727281 tane uygulamayı açık bırakıp 3.000TL lik Samsung'a suç atıyorsanız telefon suçlu değil.

(Evo)lution

80+ Bronze

Ha geçmişte 1827727281 tane uygulamayı açık bırakıp 3.000TL lik Samsung'a suç atıyorsanız telefon suçlu değil.
Samsung un S ve Note serisi dışındaki cihazları başarılı değil maalesef. Yedek cihaz olarak s8 kullanıyorum hala çok güzel bir cihaz ve şuan çoğu orta seviye cihazlardan hertürlü daha iyi.

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Max 3000 TL Telefon önerisi...

Merhabalar. Yakın bir dönemde telefon alacağım. Aslında pek de yakın değil. Kurban bayramından 15-30 gün sonra falan...
Bir sürü öneriler yapıyorlar. Samsung A02 gördüm, direk vazgeçtim. Xiaomi Redmi 9c yi gördüm. Yazılımsal sorunları varmış ondan da vazgeçtim, ayrıca güçsüzmüş. Huawei Y6P yi gördüm. Bi baktım ama pek ciddiye alamadım. Nasıldır?
Bu aralar kafayı en çok Huawei P40 Lite E ye taktım. Google servisleri benim için pek önemli değil. P40 Lite E nasıldır?

Oyun oynamam, oynasam da basit oyunlar. Şuanki dandik Vestel telefonda bile rahatça oynayabiliyorum.
İnstagramda, tarayıcı ile birşeyler bakarken beni üzmesin.
Ekran boyutu büyük olursa iyi olur.
32gb bana yeter ama 64gb olursa daha iyi olur.

Birde en önemlisi. Bu telefonlar Teknosa veya vatanda olması lazım. İkisinin de mağazası bizim yakınımızda. Taksit ile alacağız.

3k ya hiç telefon yoksa zorlayablirim 3,2k - 3,5k ya kadar.
Realme 7 yada M31

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ

telefon 3 haftalık bir telefonken kasmaya baslıyordu ?

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Redmi Note 10 Öneririm bana göre tek eksiği kasasının cam görünümlü plastik olması

TEŞKİLAT

80+ Silver

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Max 3000 TL Telefon önerisi...

Merhabalar. Yakın bir dönemde telefon alacağım. Aslında pek de yakın değil. Kurban bayramından 15-30 gün sonra falan...
Bir sürü öneriler yapıyorlar. Samsung A02 gördüm, direk vazgeçtim. Xiaomi Redmi 9c yi gördüm. Yazılımsal sorunları varmış ondan da vazgeçtim, ayrıca güçsüzmüş. Huawei Y6P yi gördüm. Bi baktım ama pek ciddiye alamadım. Nasıldır?
Bu aralar kafayı en çok Huawei P40 Lite E ye taktım. Google servisleri benim için pek önemli değil. P40 Lite E nasıldır?

Oyun oynamam, oynasam da basit oyunlar. Şuanki dandik Vestel telefonda bile rahatça oynayabiliyorum.
İnstagramda, tarayıcı ile birşeyler bakarken beni üzmesin.
Ekran boyutu büyük olursa iyi olur.
32gb bana yeter ama 64gb olursa daha iyi olur.

Birde en önemlisi. Bu telefonlar Teknosa veya vatanda olması lazım. İkisinin de mağazası bizim yakınımızda. Taksit ile alacağız.

3k ya hiç telefon yoksa zorlayablirim 3,2k - 3,5k ya kadar.
Kesinlikle Realme 7

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Xiomi redmi note 9 serisinin hiçbirinde suya ve toza dayıklılık yok ben olsam ya redmi note 8 pro alırım yada redmi note 10 toza dayanıklılık olmazsa servisde "telefondan ses gelmiyor" diye bulursun kendini.

(Evo)lution

80+ Bronze

P40 Lite de google servisleri yok. Apk olarak yükleniyor derseniz apk olarak indirdiğiniz uygulama genellikle durduruldu hatası veriyor. Tekrar yazıyorum bu fiyata Vatan dan alınabilecek cihaz Realme 7.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,496
Üyeler
138,368
Son üye
memo3866
Top Bottom