Neler Yeni

Öneri Max 370 bin araba önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar hem köyde hem şehirde kullanacağımız bir araba lazım daga gidiyoruz fındık zamanı sadece gitmek için yük için değil kartal çok iş yapıyor ama freni flan sıkıntı şekil olarak iyi ama frenden dolayı flan pek yanaşmıyoruz şekilli de güzel olucak doblo düşündük başka ne olabilir sizce başka

Palo DAYI

80+ Gold
eskı kasa doblo dedıgınız gıbı ıs gorur

emre_ç

80+
Arkadaşlar hem köyde hem şehirde kullanacağımız bir araba lazım daga gidiyoruz fındık zamanı sadece gitmek için yük için değil kartal çok iş yapıyor ama freni flan sıkıntı şekil olarak iyi ama frenden dolayı flan pek yanaşmıyoruz şekilli de güzel olucak doblo düşündük başka ne olabilir sizce başka
Megan 1 station wagon
Scenic
Bu araçların benzinli 1.4 1.6 tercih edebilirsiniz
Dobloya göre konforludur

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,021
İsim
uwu
Eski kasa Doblo candır

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
370 e çok bir seçenek yok işte sıkıntı o kardeşim. Ben de oyumu Doblo dan yana kullanıyorum
Anladım hocam zaten kesin değil saglam bir mibusumuz var ama şehirde gitmiyor iste gezmeye flan belki şehir için kartal dicem kartal dahada pahalı

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Sercan GÖKALP
Anladım hocam zaten kesin değil saglam bir mibusumuz var ama şehirde gitmiyor iste gezmeye flan belki şehir için kartal dicem kartal dahada pahalı
Kartal da her işe yarıyor bikere abim sürerken tekeri kopup fırlamıştı ama olsun bunlar olabilir yani normal fjssjajdhahahsh

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Barış Okçu
Hocam siz o eski kasa dobloyu aldıktan sonra kartaldan sonra rolls royce gibi gelicek :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
Hocam siz o eski kasa dobloyu aldıktan sonra kartaldan sonra rolls royce gibi gelicek :D
Hocam şekil olara iyide araba saglam değil ya 2 büklüm oluyor hadi herşeyi geçtim freni sıkıntılı abi bizde yok ama çevremizde çok kullanan var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kartal da her işe yarıyor bikere abim sürerken tekeri kopup fırlamıştı ama olsun bunlar olabilir yani normal fjssjajdhahahsh
Hocam sjsksks

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
emre yokuş
Dacia logan Station Wagon
Fiat Palio Weekend

Top Bottom