Neler Yeni

Max 50k bütçeli laptop önerisi

yusuf333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf köse
Bütçe
50000
Hayatım boyunca hep masa üstü kullandım şimdi üniversite başlayacağı için laptop almak şart oldu. derslerde işimi görecek ve oyunları sıkıntısız oynatacak laptop önerir misiniz. 50 bine kadar çıkmayı çok istemiyorum ama gerçekten aradaki fiyat farkına değecek bi cihaz varsa olabilir. ayrıca okulda da kullanacağım için ince şık bir şey olursa daha iyi olur. şimdiden teşekkürler

Bünyamina

80+ Gold
Hayatım boyunca hep masa üstü kullandım şimdi üniversite başlayacağı için laptop almak şart oldu. derslerde işimi görecek ve oyunları sıkıntısız oynatacak laptop önerir misiniz. 50 bine kadar çıkmayı çok istemiyorum ama gerçekten aradaki fiyat farkına değecek bi cihaz varsa olabilir. ayrıca okulda da kullanacağım için ince şık bir şey olursa daha iyi olur. şimdiden teşekkürler

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
bitmiyo
Almışken en iyisini almak daha mantıklı olur.
I7 14700HX islemci (alabileceğin en güçlü islemcilerden)
4070 ekran kartını anlatmaya gerek yok.
Ekranı %100sRgb. Her şeyiyle en üst seviye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok ben yine de daha uygun bir şey istiyorum dersen şu ikisine bakabilirsin

Dishonred

80+ Bronze

yusuf333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf köse
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yok ben yine de daha uygun bir şey istiyorum dersen şu ikisine bakabilirsin
yukardaki arkadaşın attığı hp victus modeli ile aynı görünüyorlar fakat arada 10 bin fiyat farkı var o daha mantıklı değil mi

yukardaki arkadaşın attığı hp victus modelinin 4070li versiyonundan ne farkı var hocam fiyat farkı neyden kaynaklı

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
bitmiyo
yukardaki arkadaşın attığı hp victus modeli ile aynı görünüyorlar fakat arada 10 bin fiyat farkı var o daha mantıklı değil mi

yukardaki arkadaşın attığı hp victus modelinin 4070li versiyonundan ne farkı var hocam fiyat farkı neyden kaynaklı
Yukarıda arkadaşın attığı 42k lık victus laptopun işlemcisi ile i7 14700HX kıyas bile edilemez.

Ekran özellikleri ve ekran kartı watt değeri olarak da attığım omen çok daha iyi.

O attıgın msi ın ise boostlanmiş haliylr 105 watt ekran kartı değeri var. Kesinlikle alınmaz.

Top Bottom