Neler Yeni

MAX 8000 TL KOLTUK ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kerem
koltuk ister ofis - ceo koltuğu olsun ister oyuncu koltuğu olsun 9000 TL'ye ulaşmadığı sürece sıkıntı yok aradığım özellikler çok fazla değil sadece aşırı rahat olsun duruş düzeltici olsun terletmesin kaliteli olsun boyun ve sırt desteği rahatlatsın 1.84 boy 82 kilo civarıyım kalçam içine sığdıktan sonra boşluk kalsın yani büyük olsun (şuanki rampage oyuncu koltuğunda sığmıyorum rampage almayın aldırtmayın) yatma desteği olsun ve bütün arkaya ve öne yatsın ayakları sağlam olsun.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
koltuk ister ofis - ceo koltuğu olsun ister oyuncu koltuğu olsun 9000 TL'ye ulaşmadığı sürece sıkıntı yok aradığım özellikler çok fazla değil sadece aşırı rahat olsun duruş düzeltici olsun terletmesin kaliteli olsun boyun ve sırt desteği rahatlatsın 1.84 boy 82 kilo civarıyım kalçam içine sığdıktan sonra boşluk kalsın yani büyük olsun (şuanki rampage oyuncu koltuğunda sığmıyorum rampage almayın aldırtmayın) yatma desteği olsun ve bütün arkaya ve öne yatsın ayakları sağlam olsun.
İkea Markus tek geçerim çok iyi bir koltuk ki kendim şuanda hawk fab serisi kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Kenan
ikea markus okadar iyi mi be bana boyun desteği kötü gözüktü direk koltukta aşırı ucuz gözüküyor 8000 TL'ye değer mi
Bu koltuğa 8.5k vereceğime; cs de 500 kasa açmayı tercih ederim.

Bu paraya zioda istediğin premium koltuğu yaptırabilirsin. Hadi ziodan almadın, ofis mobilyaları satan yerleri gez.

Koltuktan dandiklik akıyor. İkeayı boş ver.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Celil Emre Danişmant
Ben hawk future modelini satın aldım bir tık daha pahalı ama aşırı sağlam. Rahatlık açısından kullandıkları sünger sert, sadece alışık değilseniz ilk başta biraz sert hissettirebiliyor. Fakat süngerin sert olmasına alıştıktan sonra hiç de rahatsız değil gayet rahat. Aynı zamanda bu süngerin çökmemesi için de çok önemli. Koltuğun kutulu hali 25 kg çünkü önemli olan tüm aksamları metal. Çok az plastik kullanılmış onlar da önemsiz parçalarda. Uzun yıllar şurası burası kırılır mı diye şüphe etmeden kullanabileceğiniz bir koltuk. Ben de uzun yıllar kullanırım diye aldım.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
ikea markus okadar iyi mi be bana boyun desteği kötü gözüktü direk koltukta aşırı ucuz gözüküyor 8000 TL'ye değer mi
Tam bir ofis koltuğu ucuz gözüktüğüne bakma 1.80 falansan rahat edersin ama daha kısaysan başka ürünlere yönel

Top Bottom