Neler Yeni

McAfee yüklenme nedeni nedir

Ddm779

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ş.Ali
Arkadaşlar ben McAfee yi indirmediğim halde yüklenmiş ve ikide bir tarama yapıyor bunun nedeni nedir yardım edin

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar ben McAfee yi indirmediğim halde yüklenmiş ve ikide bir tarama yapıyor bunun nedeni nedir yardım edin
mcafee çoğu crack yazılım ile sponsorlu eğer bir crack yazılım indirdiyseniz %200 oradan gelmiştir

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
turan
peki bu crack dosyasını nasıl silebilirim
crack yazılımı ile gelir dosya ile değil direk o istemediğin uygulmayı kaldır ve sen kabull etmişsindir ki inmiştir yoksa inmez indirdiğin zaman bu tarz crack yazılımlarını sana sorar bunuda yükleyelim mi diye sende next next yaptıysan onuda fark etmeden indirmişsindir

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
crack yazılımı ile gelir dosya ile değil direk o istemediğin uygulmayı kaldır ve sen kabull etmişsindir ki inmiştir yoksa inmez indirdiğin zaman bu tarz crack yazılımlarını sana sorar bunuda yükleyelim mi diye sende next next yaptıysan onuda fark etmeden indirmişsindir
next next yaparken araya sılkıştırıyorlar sen o indirdiğin crackli oyunu silsen bile gitmeyecektir ama direk MCafee yi silebilirsin

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
turan
next next yaparken araya sılkıştırıyorlar sen o indirdiğin crackli oyunu silsen bile gitmeyecektir ama direk MCafee yi silebilirsin
bende öyle dedim de sen yanlış kişiyi etiketledin galiba ben o tarz bi sorunla karşılaşmadım şükürler olsun :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,896
Üyeler
140,574
Son üye
krynn
Top Bottom